Middx, Berks, Bucks & Oxon - Division 2 - 2019-2020

Date Time Home Score Away Venue Replay
15-Mar 10:30 South Berkshire 2 P : P Tring 1 Birch Hill Recreation Ground < 01-Feb
14-Mar 13:00
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown (2), Luke Brown, Richard Martin, James Maxwell, Kern Sorzano
6 : 0 Tring 1 Amersham & Wycombe College Campus
14-Mar 16:30
Marlow 3
Kevin Chappell
1 : 2
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan (2)
Marlow Sports Club
14-Mar 15:00
Oxford Hawks 4
James Edmiston, Chris Maidlow, Richard Tyser
3 : 3
West Hampstead 3
Tom Blackett, Matt Connell (2)
Banbury Road North Sports Ground
14-Mar 14:45
Wallingford 2
Sebastian Murtagh
1 : 7
Oxford 3
Gavin Dowland, Rob Griffiths (2), Sam Lyddon (4)
Wallingford Sports Park
14-Mar 15:15
Windsor 1
Michael Jones
1 : 2
Abingdon 1
Matthew Eames, Will Trigg
Eton Willowbrook Outdoor SC
14-Mar 12:00 Wycombe 3 0 : 2
Ashford 2
Chris Lunn, Shane Smith
Royal Grammar School
07-Mar 10:30
Abingdon 1
Will Trigg (2), Martin Walker (2)
4 : 2
Marlow 3
Jason Lee, Callum Totton
Tilsley Park
07-Mar 14:00
Ashford 2
Matthew Emmerton, Ian Parker, Paul Tickner
3 : 3
Windsor 1
Ali Parkes (2), Fraser Thompson
Ashford Sports Club
07-Mar 10:00 Oxford 3 0 : 2
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber, Paul Scragg
Oxford Brookes University Centre for Sport
07-Mar
Ramgarhia 1
Harminder Flora, Prabjot Hunjan (4), Charanjit Panesar
6 : 3
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown (2), Kern Sorzano
07-Mar 10:30
South Berkshire 2
Oliver Bruce, Paul Kaplanski (3), Desmond Sanders
5 : 1
Wycombe 3
Raza Sheikh
Cantley Playing Fields
07-Mar 13:45 Tring 1 0 : 4
Wallingford 2
Oliver Kerry, Arthur Langeler, Matthew Lock, Ben White
Tring Sports Centre
01-Mar Tring 1 0 : 9
Amersham & Chalfont 2
Michael Bristow, Geoff Brown (2), Richard Martin, Doug McAteer (3), Steven Spicer (2)
< 30-Nov
29-Feb 13:00
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown, Richard Martin, James Maxwell, Kern Sorzano, Steven Spicer
5 : 2
Abingdon 1
Dom Ellis, Will Green
Amersham & Wycombe College Campus
29-Feb 13:30
Ashford 2
Chris Taylor, Paul Tickner
2 : 7
South Berkshire 2
Mike Baylis (2), Paul Kaplanski (3), Daniel Ray, Desmond Sanders
Ashford Sports Club
29-Feb 10:30
Oxford Hawks 4
Arthur Baldock (2), Barnaby Barber, Guy Biggs (2), Chris Maidlow (2), Matthew Oakes
8 : 0 Tring 1 Banbury Road North Sports Ground
29-Feb 14:45
Wallingford 2
Paul Duncan, Oliver Kerry, Arthur Langeler
3 : 0 Ramgarhia 1 Wallingford Sports Park
29-Feb 12:30
Windsor 1
Marcus Barrow-Marques, Will Biff, Charles Lambert, Alex Wright
4 : 1
Marlow 3
Stuart Coulton
Windsor Boys School
29-Feb 12:00 Wycombe 3 0 : 1
West Hampstead 3
Jamie Page
Royal Grammar School
22-Feb 10:30
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller, Luke Eames (3), Christopher O'Reilly (2), Will Trigg
7 : 1
Wallingford 2
Jack Garrod
Tilsley Park
22-Feb 15:00 Marlow 3 0 : 3
Amersham & Chalfont 2
James Maxwell, Kern Sorzano (2)
Marlow Sports Club
22-Feb 13:00
Oxford 3
Phil Alexandrou, Rob Griffiths
2 : 4
Wycombe 3
Nigel Greenall (2), Harmohan Juttla, Raza Sheikh
Oxford Brookes University Centre for Sport
22-Feb 14:00
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan (2), Manjit Sian
3 : 1
Oxford Hawks 4
Matthew Oakes
Featherstone Sports Centre
22-Feb 12:00
South Berkshire 2
Michael Amor
1 : 0 Windsor 1 Birch Hill Recreation Ground
22-Feb 12:00
West Hampstead 3
Andy Cooling, Jamie Haworth, Niall White
3 : 1
Ashford 2
Harry Parker
Whitefield School
16-Feb 14:00 Oxford 3 3 : 1
Wallingford 2
Paul Duncan
Oxford Brookes University Centre for Sport < 30-Nov
15-Feb 13:30
Ashford 2
Joe Chapman (2), Ryan Croxon, Caleb Guiseppi, David Merchant
5 : 1
Oxford 3
Ben Brearey
Ashford Sports Club
15-Feb 11:30
Oxford Hawks 4
Kieran Roche (2), Paul Scragg, Richard Tyser
4 : 2
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller, Josh Hill
Banbury Road North Sports Ground
15-Feb 13:30
South Berkshire 2
Mike Baylis, Oliver Bruce
2 : 0 West Hampstead 3 Cantley Playing Fields
15-Feb 14:45
Wallingford 2
Richard Harding, Ben White (2)
3 : 3
Marlow 3
George Atkins, Jason Lee, Tristan Rints
Wallingford Sports Park
15-Feb 13:15
Windsor 1
Ali Parkes, Sean Wright
2 : 5
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown, Jeremy Lowen (3), James Watson
Eton Willowbrook Outdoor SC
15-Feb 12:00
Wycombe 3
Nathan Andrews, Daman Bansal
2 : 1
Tring 1
Adam Nutkins
Royal Grammar School
08-Feb 13:00
Amersham & Chalfont 2
Kern Sorzano
1 : 2
Wallingford 2
Ben White (2)
Amersham & Wycombe College Campus
08-Feb 14:00
Marlow 3
Stuart Coulton, Jack Lee, Robin Walls, Ant Williams
4 : 3
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber (2), Chris Maidlow
Great Marlow School
08-Feb 11:30 Oxford 3 2 : 4
South Berkshire 2
Michael Amor, Mike Baylis, Paul Kaplanski, Daniel Ray
Oxford Brookes University Centre for Sport
08-Feb
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan (2)
2 : 2
Wycombe 3
Raza Sheikh, Jono Turney
08-Feb 12:15
Tring 1
Adam Nutkins, Sam Payne
2 : 3
Ashford 2
Paul Neyton, Shane Smith (2)
Tring Sports Centre
08-Feb 10:15
West Hampstead 3
Piers Walters (2)
2 : 5
Windsor 1
Martyn Essery, Charles Lambert, Ali Parkes (3)
Whitefield School
01-Feb 14:00
Ashford 2
Ryan Croxon (2), Steve Law, Shane Smith
4 : 4
Ramgarhia 1
Manjit Gahir, Prabjot Hunjan (2), Charanjit Panesar
Ashford Sports Club
01-Feb 10:30
Oxford Hawks 4
Arthur Baldock, Matthew Oakes, Paul Scragg (2)
4 : 7
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown (3), Luke Brown, Warren Scott, Kern Sorzano (2)
St Edward's School
01-Feb 13:30 South Berkshire 2 P : P Tring 1 [Penalty] Cantley Playing Fields > 15-Mar
01-Feb 13:40
West Hampstead 3
Andy Cooling, Oli Kennon (2), Jamie Page (2)
5 : 0 Oxford 3 Whitefield School
01-Feb 14:00
Windsor 1
Ali Parkes (2), Alex Vallone
3 : 2
Wallingford 2
Paul Duncan, Paul Flavell
Windsor Boys School
01-Feb 12:00
Wycombe 3
Daman Bansal, Jono Turney, Ben Varley
3 : 2
Abingdon 1
Luke Eames, Will Trigg
Royal Grammar School
25-Jan 11:30
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb, Hugo Audley-Miller (2)
3 : 1
Ashford 2
Ryan Croxon
Tilsley Park
25-Jan 14:00
Marlow 3
Stuart Coulton, Jack Lee
2 : 1
Wycombe 3
Mike Jones
Great Marlow School
25-Jan 12:00
Oxford 3
Chris Abraham, Jonny Campbell, Sam Lyddon, Ben Richards
4 : 3
Windsor 1
Ali Parkes (2), Frank Schuddemat
Headington School
25-Jan
Ramgarhia 1
Charanjit Panesar, Parminder Soor
2 : 6
South Berkshire 2
Sean Hardingham (2), Paul Kaplanski (3), Daniel Ray
25-Jan 12:00
Tring 1
George Evans, Sam Payne, Chris Pedrick
3 : 6
West Hampstead 3
Tom Blackett (2), Lucas Dambitis, Oli Kennon, Jamie Page, Matt Williams-Ellis
RAF Halton
25-Jan 16:15
Wallingford 2
Ben White (2)
2 : 0 Oxford Hawks 4 Wallingford Sports Park
18-Jan 13:30 Ashford 2 0 : 0 Marlow 3 Ashford Sports Club
18-Jan 13:00 Oxford 3 P : P Tring 1 Oxford Brookes University Centre for Sport > 04-Apr
18-Jan 10:30 South Berkshire 2 P : P Abingdon 1 Cantley Playing Fields > 04-Apr
18-Jan 15:15
West Hampstead 3
Jamie Page, Joe Powell
2 : 2
Ramgarhia 1
Manjit Gahir, Prabjot Hunjan
Whitefield School
18-Jan 12:30
Windsor 1
Marcus Barrow-Marques, Ali Parkes (2), Fraser Thompson
4 : 4
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber, Luke Piper (3)
Windsor Boys School
18-Jan 12:00
Wycombe 3
Daman Bansal, Andy Burroughs, Oscar Neil-Dwyer, Louis Pedrette
4 : 3
Amersham & Chalfont 2
Jeremy Lowen, Steven Spicer, James Watson
Royal Grammar School
11-Jan 11:30
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller
1 : 2
West Hampstead 3
Lucas Dambitis, Stefan Gackowski
Tilsley Park
11-Jan 13:00
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown (2), Leo Farruch, Richard Martin, Steven Spicer, James Watson
6 : 0 Ashford 2 Amersham & Wycombe College Campus
11-Jan 13:00
Marlow 3
Jacob Gunn, Jason Lee
2 : 3
South Berkshire 2
Rob Badley, Paul Kaplanski, Daniel Ray
Bisham Abbey National Sports Centre
11-Jan
Ramgarhia 1
Charanjit Panesar
1 : 0 Oxford 3
11-Jan 12:00
Tring 1
Ian Bateman (2)
2 : 5
Windsor 1
Marcus Barrow-Marques, Will Biff, Martyn Essary, Mindaugas Spalgenas, Sean Wright
RAF Halton
11-Jan 10:15
Wallingford 2
Timme Knaapen
1 : 2
Wycombe 3
Daman Bansal, Andy Burroughs
Wallingford Sports Park
04-Jan 13:30
Ashford 2
Ryan Croxon (2), Robbie Grant
3 : 2
Wallingford 2
Luke Casey, Angus Jones
Ashford Sports Club
04-Jan 14:30
Oxford 3
Jonny Campbell (2), Toby Miller, Jonathan Stevens
4 : 2
Abingdon 1
Andrew Ringsell, Will Trigg
Oxford Brookes University Centre for Sport
04-Jan 13:30
South Berkshire 2
Rob Badley, Paul Kaplanski, Callum Miller
3 : 6
Amersham & Chalfont 2
Warren Driscoll, Martin Jackson, Steven Spicer (2), James Watson (2)
Cantley Playing Fields
04-Jan 12:00
Tring 1
Tom Grainger, Chris Pedrick (3)
4 : 3
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan (2), Mandeep Matharu
RAF Halton
04-Jan 13:00
West Hampstead 3
Andy Cooling, Hugo Manson, Jamie Page
3 : 1
Marlow 3
Jason Lee
Whitefield School
04-Jan 12:00 Wycombe 3 0 : 1
Oxford Hawks 4
Arthur Baldock
Royal Grammar School
14-Dec 14:00
Ashford 2
Ryan Croxon
1 : 0 Oxford Hawks 4 Ashford Sports Club
14-Dec 14:30
Oxford 3
Chris Abraham, Phil Alexandrou, Sam Lyddon, Hugo Wignall
4 : 5
Marlow 3
Will Hunter (2), Jason Lee (2), Jonny Mee
Oxford Brookes University Centre for Sport
14-Dec
Ramgarhia 1
Jasroop Bansal
1 : 2
Windsor 1
Martyn Essary, Mindaugas Spalgenas
14-Dec 15:00
South Berkshire 2
Michael Amor, Paul Kaplanski (3)
4 : 1
Wallingford 2
Dan Mayor
Cantley Playing Fields
14-Dec 12:00
Tring 1
Simon Cobby, George Evans, Chris Pedrick
3 : 3
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller, Will Trigg (2)
RAF Halton
14-Dec 13:00
West Hampstead 3
Alastair Whiting
1 : 0 Amersham & Chalfont 2 Whitefield School
07-Dec 12:00
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller, Will Green, Will Trigg, James Wright
4 : 1
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan
Tilsley Park
07-Dec 13:00
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown (3), James Watson
4 : 1
Oxford 3
Jonny Campbell
Amersham & Wycombe College Campus
07-Dec 15:00
Marlow 3
George Atkins, Jack Lee
2 : 2
Tring 1
Brent Gatley, Chris Pedrick
Marlow Sports Club
07-Dec 12:00
Oxford Hawks 4
Arthur Baldock, Guy Biggs
2 : 5
South Berkshire 2
Michael Amor, Rob Badley, Mike Baylis, Paul Kaplanski, Daniel Ray
Banbury Road North Sports Ground
07-Dec 14:00
Wallingford 2
John Craven, Conor Farrell, Ben White (2)
4 : 1
West Hampstead 3
Tom Blackett
Wallingford School
07-Dec 12:00
Windsor 1
Will Biff
1 : 4
Wycombe 3
Andy Burroughs, Louis Pedrette, Faaris Rana, Raza Sheikh
Windsor Boys School
30-Nov 12:00
Abingdon 1
Ross Pethick, Andrew Ringsell
2 : 2
Windsor 1
Ali Parkes, Sean Wright
Tilsley Park
30-Nov 14:00
Ashford 2
Ryan Croxon
1 : 0 Wycombe 3 Ashford Sports Club
30-Nov 13:00 Oxford 3 P : P Wallingford 2 Oxford Brookes University Centre for Sport > 16-Feb
30-Nov Ramgarhia 1 0 : 3
Marlow 3
Jacob Gunn (2), Callum Totton
30-Nov 10:30 Tring 1 P : P Amersham & Chalfont 2 RAF Halton > 01-Mar
30-Nov 12:00
West Hampstead 3
Jamie Page
1 : 3
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber, Luke Piper (2)
Whitefield School
23-Nov 13:00
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown (2), Luke Brown (2), Warren Driscoll (2), Aidan Healey, Kern Sorzano (2), James Watson
10 : 3
Ramgarhia 1
Jayraj Chana, Prabjot Hunjan (2)
Amersham & Wycombe College Campus
23-Nov
Marlow 3
Jack Lee, Ollie Neal, Tristan Rints (2)
4 : 2
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller, Josh Hill
23-Nov 14:00
Oxford Hawks 4
Luke Piper
1 : 3
Oxford 3
Jonny Campbell (2), Hugo Wignall
Banbury Road North Sports Ground
23-Nov 14:45
Wallingford 2
Edward Jenkin (2), Andy Watts, Ben White (8)
11 : 1
Tring 1
Ian Bateman
Wallingford Sports Park
23-Nov 12:00
Windsor 1
Will Biff, Mindaugas Spalgenas (2)
3 : 3
Ashford 2
Ryan Croxon (2), Steve Taylor
Windsor Boys School
23-Nov 12:00
Wycombe 3
Harmohan Juttla, Jack Prior, Jono Turney
3 : 5
South Berkshire 2
Rob Badley, Mike Longson, Daniel Ray (3)
Royal Grammar School
16-Nov 12:00
Abingdon 1
Mark Ellis, George Holdcroft, Will Trigg
3 : 6
Amersham & Chalfont 2
Michael Bristow (2), Geoff Brown, Luke Brown, James Maxwell, Kern Sorzano
Tilsley Park
16-Nov 16:30
Marlow 3
Joe Gleeson (2)
2 : 2
Windsor 1
Charles Lambert, Jack Snell
Marlow Sports Club
16-Nov
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan (3)
3 : 4
Wallingford 2
Edward Jenkin, Angus Jones, Ben White (2)
16-Nov 12:00
South Berkshire 2
Mike Baylis, Oliver Bruce, Paul Kaplanski (3), Daniel Ray
6 : 1
Ashford 2
Shane Smith
Birch Hill Recreation Ground
16-Nov 10:30
Tring 1
Chris Pedrick
1 : 4
Oxford Hawks 4
Bradley Fogden, Chris Maidlow, Paul Scragg (2)
RAF Halton
16-Nov 10:15 West Hampstead 3 0 : 0 Wycombe 3 Whitefield School
09-Nov 16:00
Amersham & Chalfont 2
James Maxwell
1 : 1
Marlow 3
Joe Gleeson
Amersham & Wycombe College Campus
09-Nov 14:00
Ashford 2
Ryan Croxon (2)
2 : 3
West Hampstead 3
Hugo Manson, Jamie Page (2)
Ashford Sports Club
09-Nov 12:00
Oxford Hawks 4
Arthur Baldock, Chris Maidlow (2), Paul Scragg
4 : 3
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan (3)
Banbury Road North Sports Ground
09-Nov 14:45
Wallingford 2
Edward Jenkin, Andy Watts, Ben White
3 : 5
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb (2), Christopher O'Reilly, Andrew Ringsell, Will Trigg
Wallingford Sports Park
09-Nov 12:00 Windsor 1 0 : 2
South Berkshire 2
Michael Amor, Mike Longson
Windsor Boys School
09-Nov 12:00
Wycombe 3
Raza Sheikh
1 : 3
Oxford 3
Jonny Campbell (2), Sam Lyddon
Royal Grammar School
02-Nov 12:00
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller, Josh Hill, Will Trigg
3 : 1
Oxford Hawks 4
Paul Scragg
Tilsley Park
02-Nov 13:00
Amersham & Chalfont 2
Leo Farruch, James Maxwell
2 : 2
Windsor 1
Ali Parkes, Fraser Thompson
Amersham & Wycombe College Campus
02-Nov 15:00
Marlow 3
Jacob Gunn, Jack Lee
2 : 3
Wallingford 2
Angus Jones, Timme Knaapen, Sebastian Murtagh
Marlow Sports Club
02-Nov 13:00
Oxford 3
Jonny Campbell, Hugo Wignall
2 : 0 Ashford 2 Oxford Brookes University Centre for Sport
02-Nov 12:15
Tring 1
Angus Hardy, Matt Laurenson, Adam Nutkins (2), Chris Pedrick (2)
6 : 2
Wycombe 3
Raza Sheikh, Jono Turney
Tring Sports Centre
02-Nov 12:00
West Hampstead 3
Jamie Page
1 : 2
South Berkshire 2
Mike Baylis, Daniel Ray
Whitefield School
26-Oct 13:30
Ashford 2
Ryan Croxon (2), Steve Law, Paul Tickner
4 : 5
Tring 1
George Evans (2), Ben Holman, Adam Nutkins, Chris Pedrick
Ashford Sports Club
26-Oct 14:00
Oxford Hawks 4
Chris Maidlow, Matthew Oakes, Luke Piper (4)
6 : 1 Marlow 3 Banbury Road North Sports Ground
26-Oct 12:00
South Berkshire 2
Daniel Ray (2), Desmond Sanders
3 : 0 Oxford 3 Cantley Playing Fields
26-Oct 14:45
Wallingford 2
John Craven
1 : 6
Amersham & Chalfont 2
Michael Bristow, Geoff Brown (2), Warren Driscoll (2), James Maxwell
Wallingford Sports Park
26-Oct 15:15
Windsor 1
Ali Parkes (2), Fraser Thompson
3 : 6
West Hampstead 3
Stuart Davies (2), Hugo Manson (3), Jamie Page
Eton Willowbrook Outdoor SC
26-Oct 12:00
Wycombe 3
Daman Bansal, Ben Varley (2)
3 : 1
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan
Royal Grammar School
19-Oct 12:00
Abingdon 1
Will Trigg
1 : 2
Wycombe 3
Jono Turney (2)
Tilsley Park
19-Oct 13:00
Amersham & Chalfont 2
Michael Bristow, Geoff Brown, Warren Driscoll, Kern Sorzano
4 : 0 Oxford Hawks 4 Amersham & Wycombe College Campus
19-Oct 11:30
Oxford 3
Alec Bruce-Gardyne, Jonny Campbell (2), Sam Lyddon
4 : 3
West Hampstead 3
Lucas Dambitis, Piers Walters, Matt Williams-Ellis
Oxford Brookes University Centre for Sport
19-Oct
Ramgarhia 1
Amar Gahir, Prabjot Hunjan (2), Sachpal Plaha
4 : 4
Ashford 2
Ryan Croxon (4)
19-Oct 12:00
Tring 1
Simon Cobby, Matt Laurenson, James Metcalfe, Sam Payne (2)
5 : 5
South Berkshire 2
Michael Amor, Sean Hardingham, Paul Kaplanski, Daniel Ray (2)
RAF Halton
19-Oct 14:45
Wallingford 2
Edward Jenkin, Michiel Knaapen
2 : 4
Windsor 1
Will Biff (2), Ali Parkes (2)
Wallingford Sports Park
12-Oct 13:30
Ashford 2
Ryan Croxon (2), Daniel Lee, Callum Tickner, Paul Tickner
5 : 3
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb, Andrew Ringsell, Will Trigg
Ashford Sports Club
12-Oct 13:00
Oxford Hawks 4
Guy Biggs
1 : 3
Wallingford 2
Jack Garrod, Angus Jones, Ben White
Banbury Road North Sports Ground
12-Oct 10:30
South Berkshire 2
Kai Gordeno, Sean Hardingham, Mike Longson
3 : 1
Ramgarhia 1
Prabjot Hunjan
Cantley Playing Fields
12-Oct 10:15
West Hampstead 3
Andy Cooling, Joe Powell
2 : 1
Tring 1
Adam Nutkins
Whitefield School
12-Oct 15:00
Windsor 1
Will Biff, Charles Lambert, William McKegney, Ali Parkes, Frank Schuddemat
5 : 2
Oxford 3
Ben Brearey (2)
Windsor Boys School
12-Oct 12:00
Wycombe 3
Nathan Andrews, Raza Sheikh
2 : 1
Marlow 3
Jacob Gunn
Royal Grammar School
05-Oct 12:00
Abingdon 1
Hugo Audley-Miller, Will Trigg
2 : 9
South Berkshire 2
Michael Amor, Paul Kaplanski (3), Daniel Ray (3), Desmond Sanders (2)
Tilsley Park
05-Oct 13:00
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown (3), Aidan Healey, James Maxwell
5 : 3
Wycombe 3
Jack Prior, Raza Sheikh, Jono Turney
Amersham & Wycombe College Campus
05-Oct 13:00
Marlow 3
George Evans
1 : 2
Ashford 2
Ryan Croxon (2)
Bisham Abbey National Sports Centre
05-Oct 15:30
Oxford Hawks 4
Fraser Daly, Martin Pickup (3), Luke Piper (2)
6 : 1
Windsor 1
Dev Mavar
Banbury Road North Sports Ground
05-Oct
Ramgarhia 1
Harminder Flora, Prabjot Hunjan (3)
4 : 2
West Hampstead 3
Andy Cooling, Matt Williams-Ellis
05-Oct 12:00
Tring 1
Brent Gatley, Sam Payne, Chris Pedrick (2), Chris Tipple (2)
6 : 4
Oxford 3
Phil Alexandrou (2), Alec Bruce-Gardyne, Kyle Walker
RAF Halton
28-Sep 15:00
Ashford 2
Nathan George, Paul Tickner
2 : 4
Amersham & Chalfont 2
Luke Brown (2), Warren Driscoll (2)
Ashford Sports Club
28-Sep 12:00
Oxford 3
Paddy Henderson
1 : 2
Ramgarhia 1
Jasroop Bansal, Sachpal Plaha
Headington School
28-Sep 13:30
South Berkshire 2
Paul Kaplanski (2), Daniel Ray (2), Desmond Sanders
5 : 3
Marlow 3
Dane Dacruze, Jack Lee, Michael Thompson
Cantley Playing Fields
28-Sep 12:00
West Hampstead 3
Matt Ainscough
1 : 5
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb, Will Green, Andrew Ringsell, Will Trigg (2)
Whitefield School
28-Sep 13:15
Windsor 1
Marcus Barrow-Marques, Sean Wright (2)
3 : 1
Tring 1
Ian Bateman
Eton Willowbrook Outdoor SC
28-Sep 12:00
Wycombe 3
Daman Bansal
1 : 2
Wallingford 2
Paul Flavell, Ben White
Royal Grammar School
21-Sep 12:00
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb, Christopher O'Reilly
2 : 3
Oxford 3
Chris Abraham, Ben Brearey (2)
Tilsley Park
21-Sep
Amersham & Chalfont 2
Geoff Brown, Luke Brown, Aidan Healey, Ranjit Saggu
4 : 6
South Berkshire 2
Kai Gordeno, Paul Kaplanski (3), Daniel Ray (2)
21-Sep 15:00
Marlow 3
Jason Lee
1 : 3
West Hampstead 3
Andy Cooling, Simon McAlpine-Scott, Piers Walters
Marlow Sports Club
21-Sep 15:00
Oxford Hawks 4
Chris Maidlow, Harry Venables (2)
3 : 3
Wycombe 3
Josh Olcot, Jack Prior (2)
Banbury Road North Sports Ground
21-Sep
Ramgarhia 1
Jasroop Bansal, Prabjot Hunjan (2), Parminder Soor
4 : 4
Tring 1
Max Baiden, Brent Gatley, Adam Nutkins (2)
21-Sep 14:45
Wallingford 2
Nicholas Golding, Ben White
2 : 3
Ashford 2
Ryan Croxon (3)
Wallingford Sports Park