Middx, Berks, Bucks & Oxon - Division 2 - 2020-2021

Date Time Home Score Away Venue Replay
19-Dec Abingdon 1 R : R Oxford Hawks 5 > 12-Dec
19-Dec Leighton Buzzard 1 P : P Ashford 2 < 07-Nov
19-Dec Osterley 1 P : P Eastcote 3 < 07-Nov
19-Dec Oxford Hawks 4 P : P Windsor 1 < 07-Nov
19-Dec 13:15 Wallingford 2 P : P Wycombe 2 Wallingford Sports Park < 07-Nov
19-Dec West Hampstead 3 P : P Oxford 3 < 07-Nov
12-Dec 10:30
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb, Sam Chilvers (4), Tim Chilvers, Christopher O'Reilly
7 : 0 Oxford Hawks 5 Tilsley Park < 19-Dec
12-Dec 13:00 Ashford 2 1 : 3
West Hampstead 3
Timothy Bateup, Chris Daukes, Jamie Page
Ashford Sports Club < 14-Nov
12-Dec
Eastcote 3
Tom Martin (3), Phill J Montgomery, Chris Page
5 : 2
Wallingford 2
Matthew Lock, Alex Mitchell
< 14-Nov
12-Dec Oxford 3 P : P Abingdon 1 < 14-Nov
12-Dec Oxford Hawks 5 P : P Osterley 1 < 14-Nov
12-Dec Windsor 1 P : P Leighton Buzzard 1 < 14-Nov
12-Dec 12:00
Wycombe 2
Oscar Neil-Dwyer, Adam Richards
2 : 3
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber (2), Adam Hamid
Royal Grammar School < 14-Nov
05-Dec 12:00 Abingdon 1 P : P Leighton Buzzard 1 Tilsley Park
05-Dec 15:00
Eastcote 3
Daniel Meyrick
1 : 2
Oxford Hawks 5
Bastiaan Van Dalen, Simon White
Eastcote HC
05-Dec Osterley 1 P : P Windsor 1
05-Dec 15:00
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber, George Guillain, Luke Piper
3 : 4
West Hampstead 3
David Hodson (2), Jamie Page, Matt Williams-Ellis
Banbury Road North Sports Ground
05-Dec 13:15
Wallingford 2
Harry Capon (2), Ben White
3 : 2
Ashford 2
Harvey Bray, Ryan Croxon
Wallingford Sports Park
05-Dec 12:00 Wycombe 2 P : P Oxford 3 Royal Grammar School
28-Nov 14:00 Ashford 2 R : R Osterley 1 Ashford Sports Club > 17-Apr
28-Nov 14:00 Eastcote 3 R : R Oxford Hawks 4 Brunel University Sports Park > 17-Apr
28-Nov 12:30 Leighton Buzzard 1 R : R West Hampstead 3 Vandyke Upper School > 17-Apr
28-Nov 11:30 Oxford 3 R : R Wallingford 2 Oxford Brookes University Centre for Sport > 17-Apr
28-Nov 15:30 Oxford Hawks 5 R : R Wycombe 2 Banbury Road North Sports Ground > 17-Apr
28-Nov Windsor 1 R : R Abingdon 1 > 17-Apr
21-Nov 12:00 Abingdon 1 R : R Ashford 2 Tilsley Park > 10-Apr
21-Nov Osterley 1 R : R Oxford 3 > 10-Apr
21-Nov 13:30 Oxford Hawks 4 R : R Leighton Buzzard 1 Banbury Road North Sports Ground > 10-Apr
21-Nov 15:00 Wallingford 2 R : R Oxford Hawks 5 Wallingford Sports Park > 10-Apr
21-Nov 12:00 West Hampstead 3 R : R Windsor 1 Whitefield School > 10-Apr
21-Nov 14:30 Wycombe 2 R : R Eastcote 3 Bisham Abbey National Sports Centre > 10-Apr
14-Nov 13:00 Ashford 2 R : R West Hampstead 3 Ashford Sports Club > 12-Dec
14-Nov 12:30 Eastcote 3 R : R Wallingford 2 Brunel University Sports Park > 12-Dec
14-Nov 11:30 Oxford 3 R : R Abingdon 1 Oxford Brookes University Centre for Sport > 12-Dec
14-Nov 13:30 Oxford Hawks 5 R : R Osterley 1 Banbury Road North Sports Ground > 12-Dec
14-Nov Windsor 1 R : R Leighton Buzzard 1 > 12-Dec
14-Nov 14:30 Wycombe 2 R : R Oxford Hawks 4 Bisham Abbey National Sports Centre > 12-Dec
07-Nov 12:00 Abingdon 1 R : R Oxford Hawks 5 Tilsley Park > 19-Dec
07-Nov 12:30 Leighton Buzzard 1 R : R Ashford 2 Vandyke Upper School > 19-Dec
07-Nov Osterley 1 R : R Eastcote 3 > 19-Dec
07-Nov 13:00 Oxford Hawks 4 R : R Windsor 1 Banbury Road North Sports Ground > 19-Dec
07-Nov 15:00 Wallingford 2 R : R Wycombe 2 Wallingford Sports Park > 19-Dec
07-Nov 15:15 West Hampstead 3 R : R Oxford 3 Whitefield School > 19-Dec
31-Oct 13:30 Ashford 2 2 : 3
Windsor 1
Charles Lambert, Ali Parkes (2)
Ashford Sports Club
31-Oct 15:00
Eastcote 3
Daniel Meyrick, Phill J Montgomery
2 : 7
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb, Sam Chilvers (3), Tim Chilvers (2), Andrew Ringsell
Eastcote HC
31-Oct 13:00
Oxford 3
Jonny Campbell (2)
2 : 0 Leighton Buzzard 1 Oxford Brookes University Centre for Sport
31-Oct 11:30
Oxford Hawks 5
Jeremy Nugent, Fraser Thomson, Benji Torrance
3 : 3
West Hampstead 3
Tom Blackett, Oli Kennon (2)
Banbury Road North Sports Ground
31-Oct 15:00 Wallingford 2 0 : 2
Oxford Hawks 4
Adam Hamid, Harry Kettlewell
Wallingford Sports Park
31-Oct 14:30
Wycombe 2
Chris Goodchild, Adam Richards (2)
3 : 1
Osterley 1
Prabjot Hunjan
Bisham Abbey National Sports Centre
24-Oct 12:00
Abingdon 1
Sam Chilvers (2), Will Trigg (3)
5 : 1
Wycombe 2
Chris Goodchild
Tilsley Park
24-Oct 12:30
Leighton Buzzard 1
Matthew Franklin, Josh Gale
2 : 0 Oxford Hawks 5 Vandyke Upper School
24-Oct 16:00
Oxford Hawks 4
Adam Hamid, Chris Maidlow
2 : 4
Ashford 2
Harvey Bray, Ryan Croxon (2), Ian Parker
Banbury Road North Sports Ground
24-Oct
Wallingford 2
Jack Garrod, Alex Mitchell, Trey Watts (2), Ben White (2)
6 : 1
Osterley 1
Charanjit Panesar
Reversed
24-Oct 10:15
West Hampstead 3
Tom Blackett, David Hodson, Henry Jones, Kuttappa Pu (2)
5 : 1
Eastcote 3
James Thomas
Whitefield School
24-Oct
Windsor 1
Ali Parkes (2)
2 : 5
Oxford 3
Jonny Campbell (2), Saif Dogar, Rob Griffiths (2)
17-Oct 15:00
Eastcote 3
Adam Ali, Daniel Meyrick
2 : 1
Leighton Buzzard 1
Josh Gale
Eastcote HC
17-Oct 13:00
Osterley 1
Charanjit Panesar (2)
2 : 3
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber, Adam Hamid, James Holder
Featherstone Sports Centre
17-Oct 16:00
Oxford 3
Chris Abraham, Ben Brearey
2 : 1
Ashford 2
Paul Tickner
Oxford Brookes University Centre for Sport
17-Oct 12:15
Oxford Hawks 5
E Easterbrook, Ed Watson (2)
3 : 3
Windsor 1
William McKegney, Ali Parkes (2)
Banbury Road North Sports Ground
17-Oct 15:00 Wallingford 2 0 : 1
Abingdon 1
Christopher O'Reilly
Wallingford Sports Park
17-Oct 14:30
Wycombe 2
Chris Goodchild (3)
3 : 4
West Hampstead 3
David Hodson (3), Oli Kennon
Bisham Abbey National Sports Centre
10-Oct 12:00
Abingdon 1
Zaid Al-Nakeeb (3), Sam Chilvers (4), Christopher O'Reilly, James Rogers, Will Trigg (4)
13 : 2
Osterley 1
Harminder Flora, Parminder Soor
Tilsley Park
10-Oct 13:30
Ashford 2
Freddie Cottrell (2), Ryan Croxon, Steve Law, Harry Parker, Callum Tickner
6 : 0 Oxford Hawks 5 Ashford Sports Club
10-Oct 12:30
Leighton Buzzard 1
Finley Bell-Taylor, Matthew Franklin, David Fry, Will Giltrow, Fraser Retford
5 : 2
Wycombe 2
Adam Richards (2)
Vandyke Upper School
10-Oct 13:00
Oxford Hawks 4
Barnaby Barber, Guy Biggs, Adam Hamid, Luke Piper
4 : 4
Oxford 3
Jonny Campbell (3), Hiro Matsuzaki
Banbury Road North Sports Ground
10-Oct 12:00
West Hampstead 3
Tom Blackett, David Hodson, Gopal Mann (2), Hugo Manson, Jamie Page, Louis Tambe (2), Matt Wrench (2)
10 : 1
Wallingford 2
Ben White
Whitefield School
10-Oct
Windsor 1
Martyn Essery, Jack Snell, Sean Wright
3 : 1
Eastcote 3
Keith Anthony
03-Oct 12:00
Abingdon 1
Marnix Achterbergh, Hugo Audley-Miller, George Holdcroft, Christopher O'Reilly (3), James Rogers
7 : 2
Oxford Hawks 4
Oliver Doggett, George Guillain
Tilsley Park
03-Oct 10:15
Eastcote 3
Keith Anthony (2), James Thomas
3 : 4
Ashford 2
Ryan Croxon, Harry Parker, Chris Taylor, Steve Taylor
Eastcote HC
03-Oct 13:00
Osterley 1
Prabjot Hunjan (2)
2 : 7
West Hampstead 3
David Hodson, Oli Kennon (3), Gopal Mann, Jamie Page (2)
Featherstone Sports Centre
03-Oct 14:00
Oxford Hawks 5
Matt Nielson, Jeremy Nugent
2 : 2
Oxford 3
Jacob Bell, Saif Dogar
Banbury Road North Sports Ground
03-Oct 15:00
Wallingford 2
Matthew Eames, Ben White
2 : 6
Leighton Buzzard 1
Finley Bell-Taylor, David Fry, Josh Gale (2), Will Giltrow, Jack Gorton
Wallingford Sports Park
03-Oct 14:30
Wycombe 2
Alex Peapell, Jono Turney
2 : 1
Windsor 1
Ali Parkes
Bisham Abbey National Sports Centre
26-Sep 14:00
Ashford 2
Ryan Croxon, Shane Smith, Steve Taylor
3 : 2
Wycombe 2
Andy Burroughs, Dominic Day
Ashford Sports Club
26-Sep 12:30
Leighton Buzzard 1
Finley Bell-Taylor (2), Matthew Franklin, David Fry, Josh Gale, Will Giltrow, Matthew Nash
7 : 1
Osterley 1
Prabjot Hunjan
Vandyke Upper School
26-Sep 13:00
Oxford 3
Chris Abraham, Jonny Campbell (2), Saif Dogar
4 : 0 Eastcote 3 Oxford Academy
26-Sep 16:00 Oxford Hawks 4 0 : 1
Oxford Hawks 5
Ed Watson
Banbury Road North Sports Ground
26-Sep 12:00
West Hampstead 3
Jamie Page
1 : 4
Abingdon 1
Marnix Achterbergh, Zaid Al-Nakeeb, Sam Chilvers, Christopher O'Reilly
Whitefield School
26-Sep
Windsor 1
Will Biff, Ollie Cook (2), Charles Lambert, Ali Parkes
5 : 1
Wallingford 2
Matthew Lock