Middx, Berks, Bucks & Oxon - Division 5 - 2020-2021

Date Time Home Score Away Venue Replay
24-Apr Newbury & Thatcham 4 2 : 3
Staines 3
Luke Hart, Rupert Scott, Tom Wiltshire
< 19-Dec
24-Apr
Oxford Hawks 6
Edward Baldock, Tom Gilman, Nathan Monk (2)
4 : 2
West Hampstead 6
Alex Astley, James Southon
< 19-Dec
17-Apr Ashford 3 P : P Oxford 6 < 12-Dec
17-Apr Newbury & Thatcham 4 P : P Marlow 5 < 21-Nov
17-Apr Windsor 2 0 : 3
Staines 3
Rupert Scott, Manu Sidhu, Tom Wiltshire
< 21-Nov
17-Apr Wootton Wanderers 1 3 : 0 West Hampstead 6 < 21-Nov
10-Apr
Oxford 6
Tom Christophers, Ivo Drury (2)
3 : 5
Oxford Hawks 6
Edward Baldock (3), Nathan Monk, Ollie Paton
< 05-Dec
10-Apr
Staines 3
Em Sukphandee
1 : 0 Ashford 3 < 28-Nov
20-Mar 15:45 Marlow 5 P : P Windsor 2 Great Marlow School
20-Mar 10:00 Oxford Hawks 6 P : P Oxford 6 Banbury Road North Sports Ground
20-Mar 11:30 Phoenix & Ranelagh 2 P : P Newbury & Thatcham 4 SportsPark, University of Reading
20-Mar 11:30 Staines 3 P : P Banbury 4 Staines HC
20-Mar 15:15 West Hampstead 6 P : P Ashford 3 Whitefield School
20-Mar 15:00 Wootton Wanderers 1 P : P Wallingford 3 Caroline Chisholm School Reversed
13-Mar 15:00 Ashford 3 P : P Staines 3 Ashford Sports Club
13-Mar 13:00 Newbury & Thatcham 4 P : P Wallingford 3 Trinity School
13-Mar 14:30 Oxford 6 P : P Banbury 4 Oxford Academy
13-Mar 14:30 Oxford Hawks 6 P : P Phoenix & Ranelagh 2 Banbury Road North Sports Ground
13-Mar 13:15 Windsor 2 P : P West Hampstead 6 Eton Willowbrook Outdoor SC
13-Mar 15:00 Wootton Wanderers 1 P : P Marlow 5 Northampton High School
06-Mar 15:30 Banbury 4 P : P Ashford 3 North Oxfordshire Academy
06-Mar 11:45 Marlow 5 P : P Newbury & Thatcham 4 Great Marlow School
06-Mar 14:30 Phoenix & Ranelagh 2 P : P Oxford 6 SportsPark, University of Reading
06-Mar 16:30 Staines 3 P : P Windsor 2 Staines HC
06-Mar 15:00 Wallingford 3 P : P Oxford Hawks 6 Wallingford Sports Park
06-Mar 13:40 West Hampstead 6 P : P Wootton Wanderers 1 Whitefield School
27-Feb 12:30 Newbury & Thatcham 4 P : P West Hampstead 6 Henwick Worthy Sports Ground
27-Feb 13:00 Oxford 6 P : P Ashford 3 Oxford Academy
27-Feb 10:00 Oxford Hawks 6 P : P Marlow 5 Banbury Road North Sports Ground
27-Feb 11:30 Phoenix & Ranelagh 2 P : P Wallingford 3 SportsPark, University of Reading
27-Feb 14:00 Windsor 2 P : P Banbury 4 Windsor Boys School
27-Feb 13:30 Wootton Wanderers 1 P : P Staines 3 Northampton High School
20-Feb 16:30 Ashford 3 P : P Windsor 2 Ashford Sports Club
20-Feb 15:30 Banbury 4 P : P Wootton Wanderers 1 North Oxfordshire Academy
20-Feb 13:15 Marlow 5 P : P Phoenix & Ranelagh 2 Marlow Sports Club
20-Feb 15:00 Staines 3 P : P Newbury & Thatcham 4 Staines HC
20-Feb 15:00 Wallingford 3 P : P Oxford 6 Wallingford Sports Park
20-Feb 15:15 West Hampstead 6 P : P Oxford Hawks 6 Whitefield School
13-Feb 12:30 Newbury & Thatcham 4 P : P Banbury 4 Henwick Worthy Sports Ground
13-Feb 13:00 Oxford 6 P : P Windsor 2 Oxford Academy
13-Feb 14:30 Oxford Hawks 6 P : P Staines 3 Banbury Road North Sports Ground
13-Feb 13:00 Phoenix & Ranelagh 2 P : P West Hampstead 6 SportsPark, University of Reading
13-Feb 15:00 Wallingford 3 P : P Marlow 5 Wallingford Sports Park
13-Feb 13:30 Wootton Wanderers 1 P : P Ashford 3 Northampton High School
06-Feb 15:00 Ashford 3 P : P Newbury & Thatcham 4 Ashford Sports Club
06-Feb 15:30 Banbury 4 P : P Oxford Hawks 6 North Oxfordshire Academy
06-Feb 16:30 Marlow 5 P : P Oxford 6 Marlow Sports Club
06-Feb 15:00 Staines 3 P : P Phoenix & Ranelagh 2 Staines HC
06-Feb 15:15 West Hampstead 6 P : P Wallingford 3 Whitefield School
06-Feb 14:00 Windsor 2 P : P Wootton Wanderers 1 Windsor Boys School
30-Jan 12:45 Marlow 5 P : P West Hampstead 6 Great Marlow School
30-Jan 13:00 Newbury & Thatcham 4 P : P Windsor 2 Trinity School
30-Jan 16:00 Oxford 6 P : P Wootton Wanderers 1 Oxford Brookes University Centre for Sport
30-Jan 11:30 Oxford Hawks 6 P : P Ashford 3 Banbury Road North Sports Ground
30-Jan 11:30 Phoenix & Ranelagh 2 P : P Banbury 4 SportsPark, University of Reading
30-Jan 13:15 Wallingford 3 P : P Staines 3 Wallingford Sports Park
23-Jan 15:45 Ashford 3 P : P Phoenix & Ranelagh 2 Ashford Sports Club
23-Jan 15:30 Banbury 4 P : P Wallingford 3 North Oxfordshire Academy
23-Jan 15:00 Staines 3 P : P Marlow 5 Staines HC
23-Jan 12:00 West Hampstead 6 P : P Oxford 6 Whitefield School
23-Jan 12:30 Windsor 2 P : P Oxford Hawks 6 Windsor Boys School
23-Jan 13:30 Wootton Wanderers 1 P : P Newbury & Thatcham 4 Northampton High School
16-Jan 11:45 Marlow 5 P : P Banbury 4 Marlow Sports Club
16-Jan 11:30 Oxford 6 P : P Newbury & Thatcham 4 Oxford Academy
16-Jan 15:00 Oxford Hawks 6 P : P Wootton Wanderers 1 Banbury Road North Sports Ground
16-Jan 13:00 Phoenix & Ranelagh 2 P : P Windsor 2 SportsPark, University of Reading
16-Jan 15:00 Wallingford 3 P : P Ashford 3 Wallingford Sports Park
16-Jan 12:00 West Hampstead 6 P : P Staines 3 Whitefield School
09-Jan 15:00 Ashford 3 P : P Marlow 5 Ashford Sports Club
09-Jan 15:30 Banbury 4 P : P West Hampstead 6 North Oxfordshire Academy
09-Jan 13:00 Newbury & Thatcham 4 P : P Oxford Hawks 6 Trinity School
09-Jan 15:00 Staines 3 P : P Oxford 6 Staines HC
09-Jan 13:15 Windsor 2 P : P Wallingford 3 Eton Willowbrook Outdoor SC
09-Jan 13:30 Wootton Wanderers 1 P : P Phoenix & Ranelagh 2 Northampton High School
19-Dec Newbury & Thatcham 4 P : P Staines 3 > 24-Apr
19-Dec Oxford 6 P : P Wallingford 3 < 07-Nov
19-Dec 11:00 Oxford Hawks 6 R : R West Hampstead 6 Banbury Road North Sports Ground > 24-Apr
19-Dec 11:30 Phoenix & Ranelagh 2 P : P Marlow 5 The Abbey School < 07-Nov
19-Dec Windsor 2 R : R Ashford 3 > 24-Apr
19-Dec Wootton Wanderers 1 P : P Banbury 4 < 07-Nov
13-Dec 13:30
Wallingford 3
John Gibbons
1 : 4
Newbury & Thatcham 4
Piers Cunliffe (3), John Williams
Wallingford Sports Park < 28-Nov
12-Dec Ashford 3 P : P Oxford 6 > 17-Apr
12-Dec Banbury 4 P : P Windsor 2 < 14-Nov
12-Dec
Marlow 5
Phil Allen, Tim Frost
2 : 2
Oxford Hawks 6
Sam Gilman, Nick Tonkin
< 14-Nov
12-Dec 10:00
Staines 3
Adam Hart (2), Rupert Scott
3 : 1
Wootton Wanderers 1
James Knibb
Staines HC < 14-Nov
12-Dec 16:45
Wallingford 3
John Gibbons, Trey Watts
2 : 0 Phoenix & Ranelagh 2 Wallingford Sports Park < 14-Nov
12-Dec West Hampstead 6 0 : 1
Newbury & Thatcham 4
Francois Killian
< 14-Nov
05-Dec 15:15
Ashford 3
Daniel Lee, Paul Tickner
2 : 1
West Hampstead 6
Thomas Miller
Ashford Sports Club
05-Dec 15:30 Banbury 4 P : P Staines 3 North Oxfordshire Academy
05-Dec 15:30
Newbury & Thatcham 4
Jake Hayes, Chris Obin (2)
3 : 0 Phoenix & Ranelagh 2 Henwick Worthy Sports Ground
05-Dec 14:30 Oxford 6 P : P Oxford Hawks 6 Oxford Academy > 10-Apr
05-Dec 15:00
Wallingford 3
Matthew Fowler, Rob Hines, Archie Hunt
3 : 3
Wootton Wanderers 1
James Knibb (2), PJ Smith
Wallingford Sports Park Reversed
05-Dec 10:30 Windsor 2 0 : 2
Marlow 5
Tim Frost, Ed Hemburrow
Windsor Boys School
28-Nov 15:30 Banbury 4 P : P Oxford 6 North Oxfordshire Academy
28-Nov 15:45 Marlow 5 P : P Wootton Wanderers 1 Great Marlow School > 24-Apr
28-Nov 14:30 Phoenix & Ranelagh 2 P : P Oxford Hawks 6 SportsPark, University of Reading
28-Nov 16:30 Staines 3 P : P Ashford 3 Staines HC > 10-Apr
28-Nov 13:15 Wallingford 3 P : P Newbury & Thatcham 4 Wallingford Sports Park > 13-Dec
28-Nov 15:15 West Hampstead 6 P : P Windsor 2 Whitefield School > 01-May
21-Nov 15:15 Ashford 3 P : P Banbury 4 Ashford Sports Club
21-Nov 11:00 Newbury & Thatcham 4 P : P Marlow 5 Henwick Worthy Sports Ground > 17-Apr
21-Nov 13:00 Oxford 6 P : P Phoenix & Ranelagh 2 Oxford Academy
21-Nov 16:30 Oxford Hawks 6 P : P Wallingford 3 Banbury Road North Sports Ground
21-Nov 13:15 Windsor 2 P : P Staines 3 Eton Willowbrook Outdoor SC > 17-Apr
21-Nov 13:30 Wootton Wanderers 1 P : P West Hampstead 6 Northampton High School > 17-Apr
14-Nov 14:45 Ashford 3 R : R Oxford 6 Ashford Sports Club > 12-Dec
14-Nov 15:30 Banbury 4 R : R Windsor 2 North Oxfordshire Academy > 12-Dec
14-Nov 16:30 Marlow 5 R : R Oxford Hawks 6 Marlow Sports Club > 12-Dec
14-Nov 15:00 Staines 3 R : R Wootton Wanderers 1 Staines HC > 12-Dec
14-Nov 15:00 Wallingford 3 R : R Phoenix & Ranelagh 2 Wallingford Sports Park > 12-Dec
14-Nov 12:00 West Hampstead 6 R : R Newbury & Thatcham 4 Whitefield School > 12-Dec
07-Nov 13:00 Newbury & Thatcham 4 R : R Staines 3 Trinity School > 19-Dec
07-Nov 14:30 Oxford 6 R : R Wallingford 3 Oxford Academy > 19-Dec
07-Nov 11:00 Oxford Hawks 6 R : R West Hampstead 6 Banbury Road North Sports Ground > 19-Dec
07-Nov 11:30 Phoenix & Ranelagh 2 R : R Marlow 5 SportsPark, University of Reading > 19-Dec
07-Nov 10:30 Windsor 2 R : R Ashford 3 Windsor Boys School > 19-Dec
07-Nov 13:30 Wootton Wanderers 1 R : R Banbury 4 Northampton High School > 19-Dec
31-Oct 15:15
Ashford 3
Charlie Cook, Stefan Gorton
2 : 3
Wootton Wanderers 1
Hugh Cruickshank, James Knibb (2)
Ashford Sports Club
31-Oct 15:30
Banbury 4
James Doran
1 : 5
Newbury & Thatcham 4
Tom Hope, Mark Inskip, Lawrence McCabe, Neil McCullen, Chris Obin
North Oxfordshire Academy
31-Oct 11:00
Marlow 5
Phil Allen (2), Kevin Chappell
3 : 4
Wallingford 3
John Gibbons, Rob Hines, Colin Merryweather, Angus Withers Green
Great Marlow School
31-Oct 15:00
Staines 3
Chris Hunt (2), Tom Wiltshire
3 : 2
Oxford Hawks 6
Edward Baldock, Will Laird
Staines HC
31-Oct 13:40
West Hampstead 6
Rohan Rakhit, Stanley Shepherd
2 : 0 Phoenix & Ranelagh 2 Whitefield School
31-Oct 13:15
Windsor 2
Omar Maqsood (2)
2 : 1
Oxford 6
Tom Christophers
Eton Willowbrook Outdoor SC
24-Oct 11:30
Newbury & Thatcham 4
George Rimmer
1 : 3
Ashford 3
David Baker, Sherjeet Khan, Steve Law
Trinity School
24-Oct 10:00
Oxford 6
Asif Ahmed
1 : 2
Marlow 5
Will Atkinson, Andy Sheldon
Oxford Brookes University Centre for Sport
24-Oct 13:30
Oxford Hawks 6
Edward Baldock (2), Adam Laird, Jules Laird (2), Jeremy Nugent
6 : 2
Banbury 4
Noel Britto, Ellis Powell
Banbury Road North Sports Ground
24-Oct 14:30
Phoenix & Ranelagh 2
Sam Winslet
1 : 3
Staines 3
Chris Hunt (2), Tom Wiltshire
SportsPark, University of Reading
24-Oct 15:00
Wallingford 3
John Gibbons, Rob Hines, Angus Withers Green
3 : 1
West Hampstead 6
Arron Solanki
Wallingford Sports Park
24-Oct 15:00
Wootton Wanderers 1
Ash Clarke, James Knibb, Harry Smith
3 : 2
Windsor 2
Seb Lessiert, Mindaugas Spalgenas
Northampton High School
17-Oct 15:00
Ashford 3
Stefan Gorton, Elliott Symes, Chris Taylor
3 : 0 Oxford Hawks 6 Ashford Sports Club
17-Oct 15:30
Banbury 4
Philip Beesley, Noel Britto, Jamie Marsh
3 : 2
Phoenix & Ranelagh 2
Alec Briggs, George Jones
North Oxfordshire Academy
17-Oct 15:00
Staines 3
Adam Hart, Toby Jackson, Patrick Sheward
3 : 1
Wallingford 3
John Gibbons
Staines HC
17-Oct 10:15
West Hampstead 6
James Southon
1 : 5
Marlow 5
Phil Allen (2), Tim Frost (3)
Whitefield School
17-Oct 13:15
Windsor 2
David Searle
1 : 0 Newbury & Thatcham 4 Eton Willowbrook Outdoor SC
17-Oct 15:00
Wootton Wanderers 1
Matt Blackett, Alex Blunt, Hugh Cruickshank (3), James Knibb (2), PJ Smith
8 : 0 Oxford 6 Northampton High School
10-Oct 13:00
Marlow 5
Tim Frost
1 : 1
Staines 3
Patrick Sheward
Marlow Sports Club
10-Oct 14:00
Newbury & Thatcham 4
Francois Killian
1 : 6
Wootton Wanderers 1
Ash Clarke, Hugh Cruickshank, Harry Smith (3), PJ Smith
Henwick Worthy Sports Ground
10-Oct 13:00
Oxford 6
Tom Christophers (2), David Epic Kingsland
3 : 2
West Hampstead 6
Alex Astley, Nic Sanschagrin
Oxford Academy
10-Oct 15:00
Oxford Hawks 6
Edward Baldock (2), Bas de Groen, Sam Gilman, Adam Laird (3), Paul Poulter
8 : 1
Windsor 2
Chris Parsons
Banbury Road North Sports Ground
10-Oct 13:00
Phoenix & Ranelagh 2
Michael Bennett
1 : 5
Ashford 3
Harvey Bray, Joe Chapman (2), Stefan Gorton, Daniel Lee
SportsPark, University of Reading
10-Oct 15:00
Wallingford 3
Nick Henry (2), Alex Mitchell
3 : 0 Banbury 4 Wallingford Sports Park
03-Oct 15:15
Ashford 3
Stefan Gorton (2), Russell McQuillan, Paul Tickner (2)
5 : 1 Wallingford 3 Ashford Sports Club
03-Oct 15:30 Banbury 4 0 : 1
Marlow 5
Phil Allen
North Oxfordshire Academy
03-Oct 12:30
Newbury & Thatcham 4
Hallam Kelly, Francois Killian, Neil McCullen, John Williams
4 : 1
Oxford 6
David Epic Kingsland
Henwick Worthy Sports Ground
03-Oct 15:00
Staines 3
Toby Jackson, Alex Pearson, Patrick Sheward, Em Sukphandee
4 : 0 West Hampstead 6 Staines HC
03-Oct 10:30
Windsor 2
John Carpenter (2), Lee Waller
3 : 2
Phoenix & Ranelagh 2
Sean Benson, Bradley Wallace
Windsor Boys School
03-Oct 15:00
Wootton Wanderers 1
Alex Blunt, Hugh Cruickshank, James Knibb (2), Harry Smith
5 : 4
Oxford Hawks 6
Adam Laird, Ollie Paton, Nick Tonkin (2)
Caroline Chisholm School
26-Sep 11:00
Marlow 5
Phil Allen
1 : 1
Ashford 3
Daniel Lee
Great Marlow School
26-Sep 16:00 Oxford 6 0 : 0 Staines 3 Oxford Brookes University Centre for Sport
26-Sep 13:30
Oxford Hawks 6
Sam Gilman, Jules Laird
2 : 4
Newbury & Thatcham 4
Francois Killian (2), Lawrence McCabe (2)
Banbury Road North Sports Ground
26-Sep 13:00
Phoenix & Ranelagh 2
Sam Winslet
1 : 9
Wootton Wanderers 1
Ned Black, Alex Blunt, Hugh Cruickshank, James Knibb (4), Harry Smith (2)
SportsPark, University of Reading
26-Sep 15:00
Wallingford 3
Simon Bennett
1 : 3
Windsor 2
John Carpenter, Matt Humphreys, Lee Waller
Wallingford Sports Park
26-Sep 15:15
West Hampstead 6
Thomas Miller, Arron Solanki, James Southon (4)
6 : 0 Banbury 4 Whitefield School