Middx, Berks, Bucks & Oxon - Regional 2 - 2017-2018

Date Time Home Score Away Venue Replay
25-Apr Oxford Hawks 3 0 : 3
Sonning 1
James Manser, Noel Plant, Jonathan Sharp
< 03-Mar
21-Apr
Oxford Hawks 3
Simon Dawson (2), Harrison Fuller, Cameron Saint
4 : 9
Reading 3
Giles Davies (2), Rob Farrow (3), David Roche, Archie Sweeting (2), Ted Warren
< 09-Dec
21-Apr
Tring 1
Jonny Mee, James Metcalfe, Dudley Moor-Radford
3 : 6
South Berkshire 1
Daniel Ray (4), Andrew Smith, Mathias Temmink
< 10-Feb
18-Apr Oxford 2 5 : 2
Oxford Hawks 3
Harry Venables, James Ward
< 16-Dec
15-Apr Tring 1 0 : 2
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray (2)
< 17-Mar
14-Apr 13:00
Aylesbury 1
James Gilbert (2)
2 : 10
Sonning 1
Ian Gallagher, Colm Hanlon (4), James Manser (4), David Painter
Aylesbury Vale Academy < 17-Mar
14-Apr 12:00
South Berkshire 1
Daniel Ray, Andrew Smith
2 : 3
Marlow 2
James Ashburner, Matthew Bilsland (2)
Cantley Playing Fields < 03-Mar
14-Apr 11:00
Tring 1
Matthew Aitkens, Chris Tipple
2 : 5
Oxford 2
Dan Bleach, Jonny Campbell (3), Aaron Neville
Meadowcroft Open Space < 03-Mar
14-Apr 13:30
West Hampstead 2
Geoff Ho, Peter McGrath
2 : 2
Witney 1
Ryan Fitz-John, Ben Moss
Whitefield School < 03-Mar
13-Apr 19:30 Witney 1 0 : 3
Banbury 2
Max Grossmith (2), James Perry
Wood Green School < 18-Mar
10-Apr
Sonning 1
Noel Plant, Jonty Rider, Jonathan Sharp
3 : 2
Newbury & Thatcham 1
James Bairstow, Alex Jordan
< 10-Feb
07-Apr 12:30
Banbury 2
Connor Beesley, Nick Best, Dave Clark, Adrian Simons, Louis Yates
5 : 2
Witney 1
Rory Heaslip (2)
North Oxfordshire Academy
07-Apr 14:00 Newbury & Thatcham 1 P : P Tring 1 [Penalty] Henwick Worthy Sports Ground
07-Apr
Oxford Hawks 3
Charlie Plumptre (2)
2 : 5
Oxford 2
Dan Bleach (2), Jonny Campbell (3)
07-Apr 12:00
Sonning 1
James Manser, Sam Terry
2 : 1
Marlow 2
Dan Field
Berkshire County Sports Club
07-Apr 13:30
South Berkshire 1
Mike Baylis (3), Connor Eatwell, Daniel Ray (3)
7 : 3
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray (2), Ashley Dawes
Cantley Playing Fields
05-Apr 20:15
Newbury & Thatcham 1
Martin Hitchcock
1 : 10
Reading 3
Giles Davies (3), Rob Farrow, Tom Goodwin, Huw Kimber, James Lavers (2), Sam Welsh (2)
Henwick Worthy Sports Ground < 03-Mar
03-Apr 19:45
Marlow 2
Nihal Bilkhu, Dan Field, Edward Tyler, Lloyd Watters, Nick Winter
5 : 1
Sonning 1
Noel Plant
Marlow Sports Club < 16-Dec
25-Mar
Banbury 2
Dave Clark, Adrian Simons
2 : 2
Marlow 2
Louis Cadinouche, Dan Field
< 25-Nov
24-Mar 14:30
Oxford 2
Dan Bleach, Jonny Campbell (2), Sean Cox, Matthew Mckeown
5 : 1
Banbury 2
Adrian Simons
Oxford Brookes University Centre for Sport
24-Mar
Reading 3
Cameron Beazley-Clarke, Giles Davies, Rob Farrow (3), Tom Goodwin (2), Samuel Howells, Huw Kimber (2), Angus Sweeting
11 : 0 Oxford Hawks 3
24-Mar 12:00
Tring 1
Jack Doodson, Chris Pedrick
2 : 3
Aylesbury 1
James Gilbert (2), Ollie Paterson
RAF Halton
24-Mar
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray (2), Ashley Dawes
3 : 2
Newbury & Thatcham 1
Luke Barrington (2)
24-Mar 11:00
Witney 1
Tim Chilvers, Ryan Fitz-John, Ben Moss
3 : 2
South Berkshire 1
Ben Dudley, Daniel Ray
Wood Green School
22-Mar 20:30
Aylesbury 1
James Gilbert (2), Oli Hassall, Chris McIntyre, Ollie Paterson (2)
6 : 1
Tring 1
Jack Doodson
RAF Halton < 04-Mar
18-Mar 11:00 Witney 1 P : P Banbury 2 Tilsley Park > 13-Apr
17-Mar 13:30 Aylesbury 1 P : P Sonning 1 RAF Halton > 14-Apr
17-Mar 12:30 Banbury 2 0 : 3
Reading 3
Tom Goodwin, Huw Kimber (2)
North Oxfordshire Academy
17-Mar 12:30
Newbury & Thatcham 1
Mark Ferguson
1 : 2
Witney 1
Liam Frost, Ben Moss
Henwick Worthy Sports Ground
17-Mar Oxford Hawks 3 0 : 4
Marlow 2
Dan Field (2), Charlie Thrush, Nick Winter
17-Mar
South Berkshire 1
Tom King
1 : 3
Oxford 2
Callum MacKenzie, Tom Small, Jonathan Stevens
17-Mar 12:15 Tring 1 P : P West Hampstead 2 Tring Sports Centre > 15-Apr
11-Mar
Aylesbury 1
William Fulwood
1 : 1
West Hampstead 2
Ashley Dawes
< 25-Nov
11-Mar 14:00
Oxford 2
Jackson Brown, Jonny Campbell (2), Aaron Neville
4 : 0 South Berkshire 1 Oxford Brookes University Centre for Sport < 02-Dec
10-Mar 15:00
Marlow 2
James Ashburner, Dave Crawford, Dan Field, David Hand, Dominik Stoddart
5 : 0 Banbury 2 Marlow Sports Club
10-Mar 14:30
Oxford 2
Dan Bleach, Matthew Mckeown
2 : 2
Newbury & Thatcham 1
Luke Barrington, Mark Hutchinson
Oxford Brookes University Centre for Sport
10-Mar
Reading 3
Monty Jefferson (2), Huw Kimber, James Lavers, Alun Lloyd, Pete Richards
6 : 2
South Berkshire 1
Sam Fox-Harvey, Tom King
10-Mar
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray (3), Oliver Redwood
4 : 2
Aylesbury 1
Matt Hinge, Ollie Paterson
10-Mar 11:00
Witney 1
Jacob Deacon, Rory Heaslip (3), Rob Manson (4), Ben Moss (4)
12 : 1
Tring 1
Max Swift
Wood Green School
04-Mar Aylesbury 1 P : P Tring 1 > 22-Mar
03-Mar 11:00 Newbury & Thatcham 1 P : P Reading 3 Henwick Worthy Sports Ground > 05-Apr
03-Mar Oxford Hawks 3 P : P Sonning 1 > 25-Apr
03-Mar South Berkshire 1 P : P Marlow 2 > 14-Apr
03-Mar 10:30 Tring 1 P : P Oxford 2 RAF Halton > 14-Apr
03-Mar West Hampstead 2 P : P Witney 1 > 14-Apr
25-Feb
Tring 1
Matthew Aitkens
1 : 3
Newbury & Thatcham 1
Luke Barrington (2), Dan Paynter
< 16-Dec
24-Feb 13:30
Marlow 2
Charlie Peplow
1 : 4
Newbury & Thatcham 1
Martin Hitchcock, Dan Paynter (3)
Marlow Sports Club
24-Feb 14:30
Oxford 2
Dan Bleach, Jonny Campbell, Harry Eaton, Matthew Mckeown, Tom Small (2)
6 : 0 West Hampstead 2 Oxford Brookes University Centre for Sport
24-Feb
Reading 3
Cameron Beazley-Clarke, Giles Davies, Rob Farrow, Tom Goodwin, Huw Kimber, Ted Warren
6 : 3
Tring 1
Matthew Aitkens, Dudley Moor-Radford, Chris Pedrick
24-Feb 12:00
Sonning 1
James Manser (2), Jonathan Sharp (2)
4 : 0 Banbury 2 Berkshire County Sports Club
24-Feb 12:30
Witney 1
Jacob Deacon, Rob Manson, Ben Moss
3 : 1
Aylesbury 1
Paul Gregory
Wood Green School
18-Feb 13:30
South Berkshire 1
Tom King, Andrew Smith
2 : 1
Witney 1
Andrew Gosnell
Wellington College < 09-Dec
17-Feb 13:30
Aylesbury 1
William Fulwood, James Gilbert, Paul Gregory, Oli Hassall
4 : 4
Oxford Hawks 3
Chris Pittaway, Cameron Saint (3)
RAF Halton
17-Feb 13:30
South Berkshire 1
Tom King, Daniel Ray
2 : 1
Sonning 1
Jonathan Sharp
Cantley Playing Fields
17-Feb 12:15
Tring 1
Tom Hudson
1 : 2
Marlow 2
Nihal Bilkhu, Stephen Crowther
Tring Sports Centre
17-Feb
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray
1 : 4
Reading 3
Tom Goodwin (3), Ted Warren
17-Feb 12:30
Witney 1
Harry Harbage, Rory Heaslip, Dan Wallis
3 : 0 Oxford 2 Wood Green School
10-Feb 13:30
Marlow 2
Dave Crawford, Dan Field
2 : 0 West Hampstead 2 Marlow Sports Club
10-Feb 14:30
Oxford 2
Tim Burns (2), Jonny Campbell (2), Sean Cox, Ben Hunter, Aaron Neville (2)
8 : 1
Aylesbury 1
Dave How
Oxford Brookes University Centre for Sport
10-Feb
Oxford Hawks 3
Laurie Cooke, Nick Mahon, James Ward
3 : 2
Banbury 2
Josh Chapman, Aaron Cobb
10-Feb
Reading 3
Rob Farrow, Ben Newman
2 : 0 Witney 1
10-Feb 10:30 Sonning 1 P : P Newbury & Thatcham 1 Berkshire County Sports Club > 10-Apr
10-Feb 15:15 Tring 1 P : P South Berkshire 1 Tring Sports Centre > 21-Apr
03-Feb 13:30
Aylesbury 1
James Gilbert, Matt Hinge, Ollie Paterson
3 : 1
Banbury 2
Tyson Nunneley
RAF Halton
03-Feb 14:30
Oxford 2
Dan Bleach, Jonny Campbell
2 : 5
Reading 3
Giles Davies (2), Rob Farrow, James Lavers (2)
Oxford Brookes University Centre for Sport
03-Feb 12:00
South Berkshire 1
Chris Fifield, Daniel Ray (2), Andrew Smith
4 : 1
Oxford Hawks 3
Charlie Plumptre
Cantley Playing Fields
03-Feb 12:15
Tring 1
Sam Payne, Chris Pedrick
2 : 3
Sonning 1
James Manser, Noel Plant, Jonathan Sharp
Tring Sports Centre
03-Feb 14:00
Witney 1
Fraser Barnard, Rory Heaslip, Rob Manson, Ben Moss (2)
5 : 0 Marlow 2 Wood Green School
27-Jan 12:30
Banbury 2
Nick Best, Jamie Boardman
2 : 2
South Berkshire 1
Daniel Ray, Andrew Smith
North Oxfordshire Academy
27-Jan 13:30
Marlow 2
Dan Field, Anthony Williamson
2 : 4
Oxford 2
Dan Bleach, Felix Munn, Aaron Neville, Jonathan Stevens
Marlow Sports Club
27-Jan
Oxford Hawks 3
Charlie Hill, Dom Kerr
2 : 3
Newbury & Thatcham 1
Mark Hutchinson, Kevin Randall, Mike Salmon
27-Jan
Reading 3
Cameron Beazley-Clarke (3), Giles Davies, Rob Farrow, Tom Goodwin (2), Daniel Hulbert, James Lavers (2), Pete Richards
11 : 1
Aylesbury 1
Paul Gregory
27-Jan 12:00
Sonning 1
Colm Hanlon (4), James Manser (3), Noel Plant
8 : 0 West Hampstead 2 Berkshire County Sports Club
20-Jan 13:30
Aylesbury 1
Dan Best, Ollie Paterson
2 : 4
South Berkshire 1
Tom King (3), Ravi Patel
RAF Halton
20-Jan 14:00
Newbury & Thatcham 1
Luke Barrington, Martin Hitchcock
2 : 0 Banbury 2 Henwick Worthy Sports Ground
20-Jan
Reading 3
Cameron Beazley-Clarke, James Lavers (2)
3 : 0 Marlow 2
20-Jan 10:30
Tring 1
Tom Hudson, Chris Pedrick, Greg Roach
3 : 2
Oxford Hawks 3
Maxime Couvreur (2)
RAF Halton
20-Jan 11:00
Witney 1
Rory Heaslip, Rob Manson
2 : 0 Sonning 1 Wood Green School
13-Jan 12:30
Banbury 2
Connor Beesley, Nick Best, Ian Reynolds (2), Christian Squire, Jack Tyler-Chamberlain
6 : 3
Tring 1
Stephen Dutch, Chris Tipple (2)
North Oxfordshire Academy
13-Jan 15:00
Marlow 2
James Ashburner, Sam Cole, Dan Field, Dominik Stoddart
4 : 3
Aylesbury 1
Paul Gregory, Dave How, Chris Hunter
Marlow Sports Club
13-Jan
Oxford Hawks 3
Martin Pickup
1 : 1
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray
13-Jan 12:00
Sonning 1
Ian Gallagher (2), Colm Hanlon, James Manser, Noel Plant, Jonty Rider
6 : 0 Oxford 2 Berkshire County Sports Club
13-Jan 15:00
South Berkshire 1
Ravi Patel
1 : 2
Newbury & Thatcham 1
Luke Barrington (2)
Cantley Playing Fields
06-Jan 15:30
Newbury & Thatcham 1
Luke Barrington (3), Rhodri Lewis (2)
5 : 2
Aylesbury 1
Chris Hunter, Matt Kiely
Henwick Worthy Sports Ground
06-Jan
Reading 3
Giles Davies, Tom Goodwin, Alun Lloyd
3 : 6
Sonning 1
Colm Hanlon, James Manser (2), Noel Plant (2), Ed Williamson
06-Jan Tring 1 P : P South Berkshire 1 > 10-Feb
06-Jan
West Hampstead 2
Jonty Woods
1 : 3
Banbury 2
Max Grossmith, Ian Reynolds, Louis Yates
06-Jan 14:00
Witney 1
Harry Harbage (2), Rob Manson (3), Ben Moss
6 : 2
Oxford Hawks 3
Paul Dunleavy, Matt Northfield
Wood Green School
16-Dec 13:30 Marlow 2 P : P Sonning 1 Marlow Sports Club > 03-Apr
16-Dec 13:00 Oxford 2 P : P Oxford Hawks 3 Oxford Brookes University Centre for Sport > 18-Apr
16-Dec 12:00 Tring 1 P : P Newbury & Thatcham 1 RAF Halton > 25-Feb
16-Dec
West Hampstead 2
Andrew Wilkie
1 : 1
South Berkshire 1
Daniel Ray
16-Dec 12:30 Witney 1 P : P Banbury 2 Wood Green School > 18-Mar
09-Dec 13:30 Aylesbury 1 P : P Tring 1 RAF Halton > 04-Mar
09-Dec 12:30 Banbury 2 P : P Oxford 2 North Oxfordshire Academy
09-Dec 15:30
Newbury & Thatcham 1
Mark Hutchinson
1 : 2
West Hampstead 2
Ashley Dawes, Lachlan Grant
Henwick Worthy Sports Ground
09-Dec Oxford Hawks 3 P : P Reading 3 > 21-Apr
09-Dec South Berkshire 1 P : P Witney 1 > 18-Feb
02-Dec 13:30
Marlow 2
Dan Field, David Hand
2 : 1
Oxford Hawks 3
Matt Northfield
Marlow Sports Club
02-Dec 14:30 Oxford 2 P : P South Berkshire 1 Oxford Brookes University Centre for Sport > 11-Mar
02-Dec
Reading 3
Rob Farrow (2)
2 : 4
Banbury 2
Nick Best, Max Grossmith (3)
02-Dec 12:00
Sonning 1
Jonty Rider (2)
2 : 0 Aylesbury 1 Berkshire County Sports Club
02-Dec
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray (2)
2 : 3
Tring 1
Stephen Dutch (2), Tom Hudson
02-Dec 11:00
Witney 1
Ben Moss
1 : 2
Newbury & Thatcham 1
James Bairstow, Martin Hitchcock
Wood Green School
25-Nov 13:30 Aylesbury 1 P : P West Hampstead 2 RAF Halton > 11-Mar
25-Nov 12:30 Banbury 2 P : P Marlow 2 North Oxfordshire Academy > 25-Mar
25-Nov 12:00
Newbury & Thatcham 1
James Bairstow, Martin Hitchcock, Dan Paynter (2)
4 : 3
Oxford 2
Jonny Campbell (2), Matthew Mckeown
Henwick Worthy Sports Ground
25-Nov
South Berkshire 1
Tom King
1 : 5
Reading 3
Giles Davies, Rob Farrow (2), James Lavers, Keegan Russell
25-Nov 12:15
Tring 1
Chris Pedrick
1 : 2
Witney 1
Liam Frost (2)
Tring Sports Centre
18-Nov 15:00
Marlow 2
Lloyd Watters, Julian Whitaker, Anthony Williamson (2)
4 : 4
South Berkshire 1
Sam Fox-Harvey, Tom King, Daniel Ray, Andrew Smith
Marlow Sports Club
18-Nov 14:30
Oxford 2
Job Groenevald
1 : 3
Tring 1
Stephen Dutch, Alan Miller, Chris Pedrick
Oxford Brookes University Centre for Sport
18-Nov
Reading 3
Tom Edgington, Rob Farrow, Alex Godet, Pete Richards
4 : 2
Newbury & Thatcham 1
Martin Hitchcock, Mike Salmon
18-Nov 12:00
Sonning 1
Colm Hanlon (2), James Manser, Sam Terry
4 : 3
Oxford Hawks 3
Maxime Couvreur (2), Paul Dunleavy
Berkshire County Sports Club
18-Nov 11:00
Witney 1
Ryan Fitz-John, Andrew Gosnell, Ben Moss, Justin Peel (2)
5 : 0 West Hampstead 2 Wood Green School
11-Nov 13:30
Aylesbury 1
Paul Gregory
1 : 3
Witney 1
Sam Chilvers, Andrew Gosnell, Rob Manson
RAF Halton
11-Nov 12:30
Banbury 2
Harry Simons, Louis Yates
2 : 2
Sonning 1
Ian Gallagher, Noel Plant
North Oxfordshire Academy
11-Nov 14:00
Newbury & Thatcham 1
James Bairstow, Dan Paynter (2)
3 : 1
Marlow 2
James Ashburner
Henwick Worthy Sports Ground
11-Nov 12:15
Tring 1
Tom Hudson
1 : 2
Reading 3
Rory Miller, Ted Warren
Tring Sports Centre
11-Nov
West Hampstead 2
Thomas Fairbairn
1 : 4
Oxford 2
Matthew Mckeown (2), Sebastian Wustrow (2)
04-Nov 13:30
Marlow 2
James Ashburner, Lloyd Watters, Anthony Williamson (2)
4 : 1
Tring 1
Tom Hudson
Marlow Sports Club
04-Nov 14:30
Oxford 2
Jonny Campbell
1 : 5
Witney 1
Jacob Deacon, Rob Manson, Ben Moss (2), Justin Peel
Oxford Brookes University Centre for Sport
04-Nov
Oxford Hawks 3
Chris Pittaway, Rob Scragg
2 : 2
Aylesbury 1
Paul Gregory, Graham Thwaites
04-Nov
Reading 3
Giles Davies, Rob Farrow (3), Daniel Hulbert, Archie Sweeting
6 : 0 West Hampstead 2
04-Nov 12:00
Sonning 1
James Manser
1 : 3
South Berkshire 1
Sam Fox-Harvey (2), Daniel Ray
Berkshire County Sports Club
28-Oct 13:30
Aylesbury 1
Stu Gray, Austin Greenlee, Paul Gregory, Matt Hinge, Chris McIntyre
5 : 3
Oxford 2
Matt Janes (2), Aaron Neville
RAF Halton
28-Oct 12:30
Banbury 2
Joe Allen (2), Charlie Camp, Ian Reynolds, Harry Simons (2)
6 : 1
Oxford Hawks 3
Sam Chilvers
North Oxfordshire Academy
28-Oct 12:30
Newbury & Thatcham 1
Alex Jordan
1 : 1
Sonning 1
James Manser
Henwick Worthy Sports Ground
28-Oct
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray (3), Ashley Dawes
4 : 3
Marlow 2
Dan Strange, Conor Tierney, Anthony Williamson
28-Oct 14:00
Witney 1
Rob Manson
1 : 1
Reading 3
Archie Sweeting
Wood Green School
21-Oct 12:30
Banbury 2
Mark Crowley, Ian Reynolds (2)
3 : 3
Aylesbury 1
James Gilbert, Ben Lindars, Ollie Paterson
North Oxfordshire Academy
21-Oct 13:30
Marlow 2
Stephen Crowther
1 : 1
Witney 1
Dan Wallis
Marlow Sports Club
21-Oct
Oxford Hawks 3
Dan Bradley (3), Sam Chilvers (3), Charlie Plumptre (2), Cameron Saint
9 : 1
South Berkshire 1
Daniel Ray
21-Oct
Reading 3
Rob Farrow, Alex Godet (2), Ben Newman
4 : 0 Oxford 2
21-Oct 12:00
Sonning 1
Ian Gallagher (3), Colm Hanlon, James Manser (3)
7 : 1
Tring 1
Stephen Dutch
Berkshire County Sports Club
14-Oct 13:30
Aylesbury 1
Dan Best, James Gilbert, Paul Gregory
3 : 2
Reading 3
Rob Farrow, Ben Newman
RAF Halton
14-Oct 15:30
Newbury & Thatcham 1
Luke Barrington, Martin Hitchcock, Rhodri Lewis, Kevin Randall
4 : 2
Oxford Hawks 3
Sam Chilvers (2)
Henwick Worthy Sports Ground
14-Oct 13:00
Oxford 2
Jonny Campbell (2)
2 : 4
Marlow 2
Henry Cromie, James Hirst, Conor Tierney, Lloyd Watters
Oxford Brookes University Centre for Sport
14-Oct 12:00
South Berkshire 1
Neil Bennett
1 : 2
Banbury 2
Mark Crowley, Ian Reynolds
Cantley Playing Fields
14-Oct
West Hampstead 2
Angus Gillespie
1 : 3
Sonning 1
Ian Gallagher, James Manser, Matt Poulton
07-Oct 12:30 Banbury 2 0 : 2
Newbury & Thatcham 1
Kevin Randall (2)
North Oxfordshire Academy
07-Oct 15:00
Marlow 2
Louis Cadinouche, Will Field
2 : 6
Reading 3
Ben Cook (3), Archie Sweeting, Ted Warren (2)
Marlow Sports Club
07-Oct
Oxford Hawks 3
Oliver Lovibond
1 : 3
Tring 1
Stephen Dutch, Tom Hudson, Riccardo Trenti
07-Oct 12:00
Sonning 1
Colm Hanlon, James Manser
2 : 4
Witney 1
Liam Frost, Andrew Gosnell, Harry Harbage, Ben Moss
Berkshire County Sports Club
07-Oct
South Berkshire 1
Neil Bennett, Connor Eatwell, Sam Fox-Harvey, Tom King, Daniel Ray (2)
6 : 3
Aylesbury 1
Chris Hunter (2), Chris McIntyre
30-Sep 13:30
Aylesbury 1
Paul Gregory (3), Matt Hinge, Ollie Paterson
5 : 3
Marlow 2
Charlie Thrush, Lloyd Watters (2)
RAF Halton
30-Sep 14:00
Newbury & Thatcham 1
James Bairstow
1 : 2
South Berkshire 1
Rob Badley, Ravi Patel
Henwick Worthy Sports Ground
30-Sep 13:00
Oxford 2
Aaron Neville, Sebastian Wustrow
2 : 2
Sonning 1
Colm Hanlon, James Manser
Oxford Brookes University Centre for Sport
30-Sep
Tring 1
Tom Hudson, Riccardo Trenti
2 : 2
Banbury 2
Joe Allen, Christian Squire
30-Sep
West Hampstead 2
Oliver Redwood, Liam Stocklinger (3)
4 : 1
Oxford Hawks 3
Luke Piper
23-Sep
Aylesbury 1
Stu Gray, Chris McIntyre
2 : 1
Newbury & Thatcham 1
Martin Hitchcock
23-Sep 11:30 BA (IG) Club [3] 1 0 : 5
Oxford 2
Jonny Campbell (2), Rupert Da Silva, Martin James, Aaron Neville
Indian Gymkhana Club
23-Sep
Banbury 2
Joe Allen, Ian Reynolds
2 : 1
West Hampstead 2
Lucas Birrell-Gray
23-Sep
Oxford Hawks 3
Paul Dunleavy, James Rogers
2 : 4
Witney 1
Ryan Fitz-John, Harry Harbage, Ben Moss, Dan Wallis
23-Sep 12:00 Sonning 1 0 : 3
Reading 3
Ben Cook, Tom Goodwin, Lewis Hearne
Berkshire County Sports Club
23-Sep 16:30
South Berkshire 1
Chris Fifield, Daniel Ray (2)
3 : 1
Tring 1
Chris Pedrick
Cantley Playing Fields