Middx, Berks, Bucks & Oxon - Regional 2 - 2019-2020

Date Time Home Score Away Venue Replay
14-Mar 13:30
Marlow 2
James Ashburner, Dan Bradley, Oliver Cadinouche, Dan Field, Tom Lilley (2)
6 : 1 Oxford Hawks 3 Marlow Sports Club
14-Mar 12:30 Milton Keynes 2 P : P Harrow 1 Woughton Playing Fields
14-Mar 14:30
Oxford 2
Dan Bleach
1 : 1
Wallingford 1
Daniel Pilbeam
Oxford Brookes University Centre for Sport
14-Mar 10:00 Reading 4 0 : 1
Wycombe 2
Adam Childs
Reading Cricket and Hockey Club
14-Mar 14:30
South Berkshire 1
Lachie Cope, Connor Eatwell, Sam Fox-Harvey (2), Sam Fuentes-Moreno, Tom King (3), Daniel Ray, Harrison Scott
10 : 3
Banbury 2
Waqas Akbar, Jacob Buckner-Rowley, Harry Simons
Birch Hill Recreation Ground
14-Mar 13:40
West Hampstead 2
Ashley Dawes (2), Kutappa Pandanda, Louis Tambe, Jonty Woods
5 : 3
Sonning 1
Ian Gallagher, Noel Plant, Huw Thomas
Whitefield School
07-Mar 12:30
Banbury 2
Simon Boardman, Jacob Buckner-Rowley (2), Dave Clark (3), Josh Nunneley (3)
9 : 4
Oxford 2
Matt Barker, Dan Bleach, Sean Cox, Jessie Vogel
North Oxfordshire Academy
07-Mar 14:00 Harrow 1 P : P Reading 4 John Lyon School Playing Fields > 28-Mar
07-Mar 13:30
Oxford Hawks 3
Bradley Fogden, Luke Piper (3), Robbie Scragg
5 : 1
Milton Keynes 2
Mitch Cusk
Banbury Road North Sports Ground
07-Mar 10:30
Sonning 1
Ian Finlayson, Noel Plant
2 : 4
South Berkshire 1
Jack Baveystock, Kaya Campion, Ben Dudley, Sam Fuentes-Moreno
Berkshire County Sports Club
07-Mar 13:15
Wallingford 1
Tim Chamberlain
1 : 0 Marlow 2 Wallingford Sports Park
07-Mar 14:30
Wycombe 2
Matthew Yates
1 : 1
West Hampstead 2
Louis Tambe
Bisham Abbey National Sports Centre
29-Feb 13:45
Harrow 1
Will Grogan, Nick Lendon (2)
3 : 4
Oxford Hawks 3
Samuel Greenbank, Luke Piper, Chris Pittaway, Robbie Scragg
John Lyon School Playing Fields
29-Feb 13:30
Marlow 2
Mavneet Girn, Jacob Gunn
2 : 1
Banbury 2
Jamie Boardman
Marlow Sports Club
29-Feb 12:30
Milton Keynes 2
Mitch Cusk, Tom Johnson (3), Mark Sibson
5 : 1
Wallingford 1
Jonathan Chitty
Woughton Playing Fields
29-Feb 14:30
Oxford 2
Dan Bleach, Sam Lyddon, Jonathan Stevens
3 : 7
Sonning 1
Ian Finlayson, Nick Leach (2), James Manser, Noel Plant (2), Ed Williamson
Oxford Brookes University Centre for Sport
29-Feb 14:30 Reading 4 0 : 4
West Hampstead 2
Kutappa Pandanda, Joe Powell, Andrew Wilkie (2)
Reading Cricket and Hockey Club
29-Feb 10:30
South Berkshire 1
Kaya Campion, Harrison Scott
2 : 3
Wycombe 2
Alexander Hinde, Matthew Yates (2)
Cantley Playing Fields
22-Feb 12:30
Banbury 2
Jacob Buckner-Rowley (2), Harry Simons
3 : 4
Milton Keynes 2
James Evans, Declan Lygo-Baker, David McMillan (2)
North Oxfordshire Academy
22-Feb 14:30
Oxford Hawks 3
Phillip Barnett, James Lawton-Smith, Matt Northfield (3), Luke Piper (2), Robbie Scragg
8 : 1
Reading 4
Jonny Kirton
Banbury Road North Sports Ground
22-Feb 12:00
Sonning 1
Ian Gallagher, Nick Leach (3), James Manser (3)
7 : 1
Marlow 2
James Ashburner
Berkshire County Sports Club
22-Feb 13:15
Wallingford 1
Tim Chamberlain (3), Jonathan Chitty, Alex Mitchell
5 : 1
Harrow 1
Nick Lendon
Wallingford Sports Park
22-Feb 13:40
West Hampstead 2
Joe Powell
1 : 3
South Berkshire 1
Connor Eatwell, Tom King (2)
Whitefield School
22-Feb 14:30 Wycombe 2 0 : 3
Oxford 2
Dan Bleach, Sam Lyddon (2)
Bisham Abbey National Sports Centre
15-Feb 13:00 Harrow 1 P : P Banbury 2 John Lyon School Playing Fields > 04-Apr
15-Feb 13:30
Marlow 2
James Ashburner (2), Dan Bradley (2)
4 : 3
Wycombe 2
Chris Goodchild, Calum Inchbald, Jack Prior
Marlow Sports Club
15-Feb 12:30 Milton Keynes 2 0 : 6
Sonning 1
Ian Finlayson, James Manser (2), Noel Plant, Huw Thomas (2)
Woughton Playing Fields
15-Feb 14:30
Oxford 2
Dan Bleach (2), Jonathan Stevens, Jessie Vogel
4 : 4
West Hampstead 2
Kutappa Pandanda (2), Niall White, Scott Wilkie
Oxford Brookes University Centre for Sport
15-Feb 14:30 Oxford Hawks 3 0 : 3
Wallingford 1
Connor Blakey, Jonathan Chitty, Daniel Pilbeam
Banbury Road North Sports Ground
15-Feb 10:00
Reading 4
Joseph Evans, Rob Farrow, Joe Rogers
3 : 4
South Berkshire 1
Kaya Campion, Connor Eatwell, Tom King (2)
Reading Cricket and Hockey Club
08-Feb 12:30
Banbury 2
Jacob Buckner-Rowley (2), Richard Foreman
3 : 1
Oxford Hawks 3
Robbie Scragg
North Oxfordshire Academy
08-Feb 13:30
Sonning 1
Ian Finlayson, Nick Leach, James Manser (2), Noel Plant, Huw Thomas
6 : 0 Harrow 1 Berkshire County Sports Club
08-Feb 15:00
South Berkshire 1
Rob Badley, Sam Fox-Harvey, Harrison Scott
3 : 2
Oxford 2
Jessie Vogel, Sam Worlidge
Cantley Playing Fields
08-Feb 13:15
Wallingford 1
Tim Chamberlain
1 : 0 Reading 4 Wallingford Sports Park
08-Feb 13:40 West Hampstead 2 0 : 3
Marlow 2
Oliver Cadinouche, Leo Pennant (2)
Whitefield School
08-Feb 14:30
Wycombe 2
Chris Goodchild
1 : 0 Milton Keynes 2 Bisham Abbey National Sports Centre
01-Feb 15:00
Harrow 1
Will Grogan (2)
2 : 1
Wycombe 2
Adam Childs
John Lyon School Playing Fields
01-Feb 13:30
Marlow 2
James Ashburner, Dan Field, Dan Merrel, Callum Totton
4 : 4
South Berkshire 1
Kaya Campion, Tom King (2), Harrison Scott
Marlow Sports Club
01-Feb 12:30
Milton Keynes 2
David Breuilly (2)
2 : 2
West Hampstead 2
Niall White, Matt Williams-Ellis
Woughton Playing Fields
01-Feb 15:00
Oxford Hawks 3
James Lawton-Smith, Cian Naik
2 : 3
Sonning 1
Noel Plant (2), Stephen Ridley
Banbury Road North Sports Ground
01-Feb 11:30
Reading 4
Andrew Perkin
1 : 2
Oxford 2
Hector Lyons, Sam Worlidge
Reading Cricket and Hockey Club
01-Feb 13:15
Wallingford 1
Tim Chamberlain (2), Daniel Pilbeam, Ben White
4 : 0 Banbury 2 Wallingford Sports Park
25-Jan 12:30
Banbury 2
Jamie Boardman, Dave Clark (2)
3 : 1
Reading 4
Jarrod Casey
North Oxfordshire Academy
25-Jan 14:30
Oxford 2
Owain Hughes, Felix Munn, Jessie Vogel
3 : 2
Marlow 2
Dan Bradley, Dan Field
Oxford Brookes University Centre for Sport
25-Jan 13:30
Sonning 1
Ian Gallagher, James Manser, Stephen Ridley, Patrick Thomas
4 : 0 Wallingford 1 Berkshire County Sports Club
25-Jan 12:00
South Berkshire 1
Jack Baveystock, Josh Chapman, Lachie Cope, Sam Fuentes-Moreno, Tom King, Ravi Patel (2)
7 : 1
Milton Keynes 2
Chris Kyle
Cantley Playing Fields
25-Jan 13:40
West Hampstead 2
Brandon Few, Joe Powell, Scott Wilkie
3 : 3
Harrow 1
Nikhil Joshi, Nick Lendon (2)
Whitefield School
25-Jan 14:30
Wycombe 2
Chris Goodchild, Gagandeep Hanspal, Jack Prior
3 : 1
Oxford Hawks 3
Martin Pickup
Bisham Abbey National Sports Centre
18-Jan 12:30 Banbury 2 P : P Sonning 1 North Oxfordshire Academy > 28-Mar
18-Jan 13:45
Harrow 1
Will Grogan
1 : 4
South Berkshire 1
Tom King (3), Ravi Patel
John Lyon School Playing Fields
18-Jan 12:30 Milton Keynes 2 P : P Oxford 2 Woughton Playing Fields
18-Jan 13:30
Oxford Hawks 3
Chris Pittaway, Kieran Roche, Robbie Scragg
3 : 1
West Hampstead 2
Ashley Dawes
Banbury Road North Sports Ground
18-Jan 16:00
Reading 4
Nathaniel Majakas, Joe Rogers (2)
3 : 6
Marlow 2
Oliver Cadinouche (2), Will Hunter, Tom Lilley, Conor Tierney (2)
Reading Cricket and Hockey Club
18-Jan 13:15
Wallingford 1
Harry Capon, Daniel Pilbeam
2 : 0 Wycombe 2 Wallingford Sports Park
11-Jan 13:30
Marlow 2
James Ashburner, Matt Ashton, Dan Field, Leo Pennant (2)
5 : 4
Milton Keynes 2
David Breuilly, Tom Johnson, Dan Judkowski, David McMillan
Marlow Sports Club
11-Jan 14:30
Oxford 2
Dan Bleach (2), Toby Miller (2), George Sirwardene, Tom Small
6 : 3
Harrow 1
Will Grogan, Nick Lendon (2)
Oxford Brookes University Centre for Sport
11-Jan 10:30
Sonning 1
Ian Gallagher, James Manser, Noel Plant (2), Huw Thomas (2), Ed Williamson
7 : 1
Reading 4
Shannon Weedon
Berkshire County Sports Club
11-Jan 13:30
South Berkshire 1
Kaya Campion (2), Tom King, Ravi Patel (2)
5 : 3
Oxford Hawks 3
Charlie Hill (2), Jamie Hill
Cantley Playing Fields
11-Jan 13:40
West Hampstead 2
Ashley Dawes (2)
2 : 2
Wallingford 1
Connor Blakey, Sam Windsor-Lewis
Whitefield School
11-Jan 14:30
Wycombe 2
Simon Stalder (3), Paul Stock
4 : 2
Banbury 2
Jamie Boardman (2)
Bisham Abbey National Sports Centre
14-Dec 11:15
Banbury 2
Richard Foreman, Adrian Simons
2 : 4
South Berkshire 1
Sam Fox-Harvey, Ravi Patel (3)
Bloxham School < 30-Nov
07-Dec 13:30
Marlow 2
James Ashburner, Tom Lilley
2 : 1
Harrow 1
Will Grogan
Marlow Sports Club
07-Dec 14:30
Oxford 2
Toby Miller, Rob Parish, Tom Small (2)
4 : 4
Oxford Hawks 3
Fraser Daly, James Edminston, Martin Pickup, Chris Pittaway
Oxford Brookes University Centre for Sport
07-Dec 14:30
Reading 4
Nathaniel Majakas, Otto Thompson
2 : 2
Milton Keynes 2
Tom Johnson, Dan Judkowski
Reading Cricket and Hockey Club
07-Dec 12:00
South Berkshire 1
Tom King (2)
2 : 1
Wallingford 1
Daniel Pilbeam
Cantley Playing Fields
07-Dec 13:40
West Hampstead 2
Alastair Denton (2), Kutappa Pandanda, Scott Wilkie
4 : 0 Banbury 2 Whitefield School
07-Dec 14:30
Wycombe 2
Simon Stalder
1 : 6
Sonning 1
Ian Gallagher (3), James Manser, Noel Plant, Patrick Thomas
Bisham Abbey National Sports Centre
30-Nov 12:30 Banbury 2 P : P South Berkshire 1 North Oxfordshire Academy > 14-Dec
30-Nov 15:00
Harrow 1
Will Grogan (2)
2 : 1
Milton Keynes 2
Paul King
John Lyon School Playing Fields
30-Nov 12:30 Oxford Hawks 3 0 : 3
Marlow 2
James Ashburner, Dan Bradley, Oliver Cadinouche
Banbury Road North Sports Ground
30-Nov 10:30
Sonning 1
Ian Gallagher, James Manser, Noel Plant (2)
4 : 1
West Hampstead 2
Andrew Wilkie
Berkshire County Sports Club
30-Nov 13:15
Wallingford 1
Rupert Barker (2), Harry Capon
3 : 0 Oxford 2 Wallingford Sports Park
30-Nov 14:30
Wycombe 2
Jack Prior, Simon Stalker (2), Lewis Steadman
4 : 2
Reading 4
Ralph Haville, Rob Kearney
Bisham Abbey National Sports Centre
23-Nov 13:30
Marlow 2
Chris Jackson, Jonny Mee
2 : 2
Wallingford 1
Rupert Barker, Harry Capon
Marlow Sports Club
23-Nov 12:30
Milton Keynes 2
Paul King
1 : 4
Oxford Hawks 3
Thomas Barrett, Matt Northfield (2), Robbie Scragg
Woughton Playing Fields
23-Nov 14:30
Oxford 2
Dan Bleach, Tom Small (2), Jessie Vogel
4 : 4
Banbury 2
Jamie Boardman, Sam Chadborne, Adrian Simons, Harry Simons
Oxford Brookes University Centre for Sport
23-Nov 13:00 Reading 4 0 : 1
Harrow 1
Joseph Castle-Giffin
Reading Cricket and Hockey Club
23-Nov 10:30
South Berkshire 1
Ben Dudley, Sam Fox-Harvey, Ravi Patel
3 : 4
Sonning 1
Nick Leach (2), Noel Plant (2)
Cantley Playing Fields
23-Nov 13:40
West Hampstead 2
Sam Manning, Andrew Wilkie
2 : 2 Wycombe 2 Whitefield School
16-Nov 12:30
Banbury 2
Jacob Buckner-Rowley, James Long, Adrian Simons (4), Harry Simons
7 : 1
Marlow 2
James Ashburner
North Oxfordshire Academy
16-Nov 12:00
Oxford Hawks 3
Fraser Daly (2), Robbie Scragg
3 : 3
Harrow 1
Joseph Castle-Giffin (2), Nick Lendon
Banbury Road North Sports Ground
16-Nov 12:00
Sonning 1
Ian Gallagher (2), Nick Leach (3), James Manser
6 : 2
Oxford 2
Dan Bleach, Toby Miller
Berkshire County Sports Club
16-Nov 13:15
Wallingford 1
Rupert Barker, Tim Chamberlain, Jonathan Chitty, Daniel Pilbeam, Ali Sammon, Sam Windsor-Lewis
6 : 0 Milton Keynes 2 Wallingford Sports Park
16-Nov 13:40
West Hampstead 2
Ashley Dawes
1 : 1
Reading 4
Jackson Corry-Duff
Whitefield School
16-Nov 14:30
Wycombe 2
George Farthing, Matthew Yates
2 : 3
South Berkshire 1
Sam Fox-Harvey, Tom King, Ravi Patel
Bisham Abbey National Sports Centre
09-Nov 15:00
Harrow 1
Will Grogan
1 : 2
Wallingford 1
Rupert Barker, Tim Chamberlain
John Lyon School Playing Fields
09-Nov 13:30
Marlow 2
James Ashburner (2), Dan Field (2)
4 : 4
Sonning 1
Ian Finlayson, Nick Leach, James Manser, Jonathan Sharp
Marlow Sports Club
09-Nov 12:30
Milton Keynes 2
Tom Johnson
1 : 0 Banbury 2 Woughton Playing Fields
09-Nov 14:30
Oxford 2
Dan Bleach
1 : 1 Wycombe 2 Oxford Brookes University Centre for Sport
09-Nov 11:30
Reading 4
Jackson Corry-Duff, Ben Partridge
2 : 0 Oxford Hawks 3 Reading Cricket and Hockey Club
09-Nov 15:00
South Berkshire 1
Ben Dudley, Sam Fuentes-Moreno (2), Tom King
4 : 3
West Hampstead 2
Scott Wilkie (3)
Cantley Playing Fields
02-Nov 12:30
Banbury 2
Jacob Buckner-Rowley, Adrian Simons, Harry Simons
3 : 2
Harrow 1
Austin Robertson (2)
North Oxfordshire Academy
02-Nov 12:00
Sonning 1
Ian Gallagher (2), Nick Leach (4), James Manser (2), Noel Plant
9 : 1
Milton Keynes 2
Mitch Cusk
Berkshire County Sports Club
02-Nov 11:30 South Berkshire 1 0 : 4
Reading 4
Jackson Corry-Duff, Huw Kimber, Ben Partridge, Oliver Sayer
Birch Hill Recreation Ground
02-Nov 13:15
Wallingford 1
Rupert Barker, Ali Sammon, Sam Windsor-Lewis
3 : 0 Oxford Hawks 3 Wallingford Sports Park
02-Nov 13:40
West Hampstead 2
Ashley Dawes (2), Scott Wilkie
3 : 4
Oxford 2
Dan Bleach (2), Hamish Currie (2)
Whitefield School
02-Nov 14:30 Wycombe 2 0 : 4
Marlow 2
James Ashburner, David Hand (2), Dan Merrel
Bisham Abbey National Sports Centre
26-Oct 13:00
Harrow 1
Joseph Castle-Giffin, Nick Lendon
2 : 5
Sonning 1
Stephen Crowther (2), Nick Leach (2), Huw Thomas
John Lyon School Playing Fields
26-Oct 13:30
Marlow 2
Charlie Peplow (2)
2 : 2
West Hampstead 2
Oliver Wakeman, Scott Wilkie
Marlow Sports Club
26-Oct 12:30
Milton Keynes 2
Mitch Cusk, David McMillan (4)
5 : 1
Wycombe 2
Calum Inchbald
Woughton Playing Fields
26-Oct 14:30
Oxford 2
Dan Bleach (2)
2 : 2
South Berkshire 1
Sam Fox-Harvey, Ravi Patel
Oxford Brookes University Centre for Sport
26-Oct 14:30
Oxford Hawks 3
Fraser Daly
1 : 4
Banbury 2
Adrian Simons, Louis Yates (3)
Banbury Road North Sports Ground
26-Oct 16:00
Reading 4
Oliver Clark, Jackson Corry-Duff
2 : 4
Wallingford 1
Jamie Charleston, Alex Mitchell, Henry Ryde (2)
Reading Cricket and Hockey Club
19-Oct 12:30
Banbury 2
Richard Foreman, Adrian Simons
2 : 1
Wallingford 1
Sam Windsor-Lewis
North Oxfordshire Academy
19-Oct 14:30
Oxford 2
Hamish Currie, Jessie Vogel
2 : 2
Reading 4
Ralph Haville, Otto Thompson
Oxford Brookes University Centre for Sport
19-Oct 12:00
Sonning 1
Ian Finlayson, Ian Gallagher (2), James Manser, Jonathan Sharp
5 : 1
Oxford Hawks 3
Chris Pittaway
Berkshire County Sports Club
19-Oct 10:30
South Berkshire 1
Sam Fox-Harvey
1 : 0 Marlow 2 Cantley Playing Fields
19-Oct 13:40
West Hampstead 2
Niall White (2)
2 : 3
Milton Keynes 2
Mitch Cusk, Tom Johnson, David McMillan
Whitefield School
19-Oct 14:30
Wycombe 2
William Midwinter, Jack Prior
2 : 5
Harrow 1
Toby Carr-Brown, Joseph Castle-Giffin (2), Will Grogan, Nick Lendon
Bisham Abbey National Sports Centre
12-Oct 15:00
Harrow 1
Will Grogan, Michiel Hensen, Nick Lendon
3 : 2
West Hampstead 2
Ashley Dawes (2)
John Lyon School Playing Fields
12-Oct 13:30
Marlow 2
Dan Field (2)
2 : 2
Oxford 2
Hamish Currie, Sam Worlidge
Marlow Sports Club
12-Oct 12:30
Milton Keynes 2
David Breuilly, David McMillan
2 : 6
South Berkshire 1
Jack Baveystock, Sam Fox-Harvey, Tom King (2), Ravi Patel, Harrison Scott
Woughton Playing Fields
12-Oct 14:30
Oxford Hawks 3
Laurie Cooke (2)
2 : 1
Wycombe 2
Calum Inchbald
Banbury Road North Sports Ground
12-Oct 11:30
Reading 4
Chris Armitage, Scott Pearce (2), Peter Taylor (2), Ted Warren
6 : 2
Banbury 2
Peter Lamb, Adrian Simons
Reading Cricket and Hockey Club
12-Oct 13:15
Wallingford 1
Daniel Pilbeam, Sam Windsor-Lewis
2 : 1
Sonning 1
Huw Thomas
Wallingford Sports Park
05-Oct 13:30
Marlow 2
Dan Field, Tony Fry, Jonny Mee
3 : 3
Reading 4
Rob Farrow, Scott Pearce, Toby Robinson
Marlow Sports Club
05-Oct 14:30
Oxford 2
Dan Bleach, Ross Butler (3), Sam Worlidge (3)
7 : 4
Milton Keynes 2
David Breuilly (2), Tom Johnson, Mark Sibson
Oxford Brookes University Centre for Sport
05-Oct 13:30
Sonning 1
Ian Gallagher, Nick Leach, James Manser, Noel Plant
4 : 2
Banbury 2
Ian Reynolds, Adrian Simons
Berkshire County Sports Club
05-Oct 10:30
South Berkshire 1
Kaya Campion, Ben Dudley, Sam Fox-Harvey (3), Tom King (4)
9 : 2
Harrow 1
Joseph Castle-Giffin, Nick Lendon
Cantley Playing Fields
05-Oct 13:40 West Hampstead 2 0 : 2
Oxford Hawks 3
Chris Pittaway, Ed Wilkinson
Whitefield School
05-Oct 14:30
Wycombe 2
Chris Goodchild
1 : 3
Wallingford 1
Connor Blakey (2), Sam Windsor-Lewis
Bisham Abbey National Sports Centre
28-Sep 12:30
Banbury 2
Jamie Boardman, Sam Chadborne, Louis Yates (2)
4 : 2
Wycombe 2
William Midwinter, Paul Stock
North Oxfordshire Academy
28-Sep 15:00
Harrow 1
Joseph Castle-Giffin, Harvind Grewal, Nick Lendon
3 : 4
Oxford 2
Dan Bleach, Charlie Griffiths (2), Sam Lyddon
John Lyon School Playing Fields
28-Sep 12:30
Milton Keynes 2
David McMillan
1 : 3
Marlow 2
Dan Field, Mavneet Girn, Harvey Loretto
Woughton Playing Fields
28-Sep
Oxford Hawks 3
Robbie Scragg
1 : 4
South Berkshire 1
Jack Baveystock, Ben Dudley, Sam Fox-Harvey, Tom King
28-Sep 10:00
Reading 4
Harry Mitchell
1 : 2
Sonning 1
Noel Plant, Patrick Thomas
Reading Cricket and Hockey Club
28-Sep 13:15
Wallingford 1
Harry Capon
1 : 2
West Hampstead 2
Sam Manning, Scott Wilkie
Wallingford Sports Park