Middx, Berks, Bucks & Oxon - Regional 2 - 2020-2021

Date Time Home Score Away Venue Replay
19-Dec Harrow 1 P : P Banbury 2 < 07-Nov
19-Dec Oxford 2 P : P Milton Keynes 2 < 07-Nov
19-Dec Oxford Hawks 3 P : P Sonning 2 < 07-Nov
19-Dec Staines 2 P : P Aylesbury 1 < 07-Nov
19-Dec 14:00 Wycombe 1 P : P Wallingford 1 Wycombe High School < 07-Nov
12-Dec Banbury 2 P : P Oxford 2 < 14-Nov
12-Dec 13:30
Harrow 1
Nick Lendon (3), Glenn Webster
4 : 3
Aylesbury 1
Will Ebsworth, Dan Lindars, Matt Wiggans
Harrow School Sports Centre Reversed
12-Dec
Milton Keynes 2
Tom Johnson, Arthur Lendon, David McMillan, Johnny Wyatt
4 : 2
Marlow 2
Dan Field (2)
< 14-Nov
12-Dec Sonning 2 P : P Wycombe 1 < 14-Nov
12-Dec 15:00
Wallingford 1
Matthew Eames, Freddie McElwaine-Johnn, Daniel Pilbeam
3 : 5
Staines 2
Stuart Hall, Jack Hayes (2), Matt Wells (2)
Wallingford Sports Park < 14-Nov
12-Dec West Hampstead 2 0 : 1
Oxford Hawks 3
Raoul Patel
< 14-Nov
05-Dec 15:00
Marlow 2
Jacob Gunn, Joseph Hazelhurst
2 : 2
Wallingford 1
Jonathan Chitty (2)
Marlow Sports Club
05-Dec 14:30 Oxford 2 P : P Staines 2 Oxford Brookes University Centre for Sport
05-Dec 13:30
Oxford Hawks 3
Fraser Daly, Martin Pickup, Chris Pittaway, Kieran Roche
4 : 3
Aylesbury 1
Will Ebsworth (3)
Banbury Road North Sports Ground
05-Dec Sonning 2 P : P Banbury 2
05-Dec 13:40
West Hampstead 2
Canishk Naik, Jonty Woods (2)
3 : 2
Milton Keynes 2
David Breuilly, David McMillan
Whitefield School
05-Dec 13:30 Wycombe 1 P : P Harrow 1 Royal Grammar School
28-Nov 13:30 Aylesbury 1 R : R Marlow 2 RAF Halton > 17-Apr
28-Nov 12:30 Banbury 2 R : R Oxford Hawks 3 North Oxfordshire Academy > 17-Apr
28-Nov Milton Keynes 2 R : R Sonning 2 > 17-Apr
28-Nov 15:00 Staines 2 R : R Harrow 1 Staines HC > 17-Apr
28-Nov 15:00 Wallingford 1 R : R Oxford 2 Wallingford Sports Park > 17-Apr
28-Nov 13:40 West Hampstead 2 R : R Wycombe 1 Whitefield School > 17-Apr
21-Nov 14:00 Harrow 1 R : R Wallingford 1 John Lyon School Playing Fields > 10-Apr
21-Nov 15:00 Marlow 2 R : R Banbury 2 Marlow Sports Club > 10-Apr
21-Nov 14:30 Oxford 2 R : R Aylesbury 1 Oxford Brookes University Centre for Sport > 10-Apr
21-Nov 15:00 Oxford Hawks 3 R : R Milton Keynes 2 Banbury Road North Sports Ground > 10-Apr
21-Nov Sonning 2 R : R West Hampstead 2 > 10-Apr
21-Nov 14:30 Wycombe 1 R : R Staines 2 Bisham Abbey National Sports Centre > 10-Apr
14-Nov 13:30 Aylesbury 1 R : R Harrow 1 RAF Halton > 12-Dec
14-Nov 12:30 Banbury 2 R : R Oxford 2 North Oxfordshire Academy > 12-Dec
14-Nov Milton Keynes 2 R : R Marlow 2 > 12-Dec
14-Nov Sonning 2 R : R Wycombe 1 > 12-Dec
14-Nov 13:15 Wallingford 1 R : R Staines 2 Wallingford Sports Park > 12-Dec
14-Nov 13:40 West Hampstead 2 R : R Oxford Hawks 3 Whitefield School > 12-Dec
07-Nov 13:30 Harrow 1 R : R Banbury 2 John Lyon School Playing Fields > 19-Dec
07-Nov 11:45 Marlow 2 R : R West Hampstead 2 Marlow Sports Club > 19-Dec
07-Nov 14:30 Oxford 2 R : R Milton Keynes 2 Oxford Brookes University Centre for Sport > 19-Dec
07-Nov 13:30 Oxford Hawks 3 R : R Sonning 2 Banbury Road North Sports Ground > 19-Dec
07-Nov 15:00 Staines 2 R : R Aylesbury 1 Staines HC > 19-Dec
07-Nov 14:30 Wycombe 1 R : R Wallingford 1 Bisham Abbey National Sports Centre > 19-Dec
31-Oct 13:30
Aylesbury 1
Will Ebsworth, Austin Greenlee, Chris McIntyre, Ollie Paterson
4 : 2
Wallingford 1
Jonathan Chitty, Daniel Pilbeam
RAF Halton
31-Oct 12:30
Banbury 2
Hadlee Cade, Louis Yates
2 : 1
Staines 2
Aidan Dennison
North Oxfordshire Academy
31-Oct
Milton Keynes 2
Dan Judkowski, Johnny Wyatt (3)
4 : 2
Harrow 1
Joseph Castle-Giffin, Will Grogan
31-Oct 13:30
Oxford Hawks 3
Fraser Daly, Rob Miller
2 : 2
Wycombe 1
William Midwinter, Jack Prior
Banbury Road North Sports Ground
31-Oct
Sonning 2
Colm Hanlon, Noel Plant (2)
3 : 2
Marlow 2
Dan Field, Mavneet Girn
31-Oct 13:40
West Hampstead 2
Lucas Dambitis, Kutappa Pandanda, Louis Tambe, Andrew Wilkie, Jonty Woods, Matt Wrench
6 : 3
Oxford 2
Dan Bleach (3)
Whitefield School
24-Oct 13:00
Harrow 1
Will Grogan, Nick Lendon (2)
3 : 0 West Hampstead 2 John Lyon School Playing Fields
24-Oct 15:00
Marlow 2
Edward Dillon, Dan Field (2), Mavneet Girn, Joseph Hazelhurst (2), Christopher Jackson, Leo Pennant
8 : 2
Oxford Hawks 3
Matt Northfield, Robbie Scragg
Marlow Sports Club
24-Oct 14:30
Oxford 2
Matz Smit
1 : 4
Sonning 2
Stephen Crowther, Jordan Manning, Harvey Richardson (2)
Oxford Brookes University Centre for Sport
24-Oct 15:00
Staines 2
Jack Hayes
1 : 2
Milton Keynes 2
Johnny Wyatt (2)
Staines HC
24-Oct 13:15
Wallingford 1
Luke Eames
1 : 2
Banbury 2
Dave Clark, Louis Yates
Wallingford Sports Park
24-Oct 14:30
Wycombe 1
Oscar Neil-Dwyer, Jack Prior, Stephen Sloan
3 : 1 Aylesbury 1 Bisham Abbey National Sports Centre
17-Oct 12:30
Banbury 2
Richard Foreman, Ally Rose (2)
3 : 1
Aylesbury 1
Dan Lindars
North Oxfordshire Academy
17-Oct 15:00
Marlow 2
Adam Boyden
1 : 2
Wycombe 1
Adam Childs, William Midwinter
Marlow Sports Club
17-Oct
Milton Keynes 2
David Breuilly (2), Callum Clarke
3 : 1
Wallingford 1
Timme Knaapen
17-Oct 15:00 Oxford Hawks 3 0 : 1
Oxford 2
Alfie Turner
Banbury Road North Sports Ground
17-Oct
Sonning 2
Elliott Wise
1 : 4
Harrow 1
Will Grogan (2), Michiel Hensen, Nick Lendon
17-Oct 13:40
West Hampstead 2
Lucas Dambitis (2), Jonty Woods
3 : 1
Staines 2
James Chapman
Whitefield School
10-Oct 13:30
Aylesbury 1
Will Ebsworth (2)
2 : 3
Milton Keynes 2
Will Archibald, Toby King, Vaughan Watson
RAF Halton
10-Oct 16:00
Harrow 1
Govind Grewal, Will Grogan (2), Nick Lendon (2)
5 : 0 Oxford Hawks 3 John Lyon School Playing Fields
10-Oct 14:30
Oxford 2
Ben Peachell
1 : 1
Marlow 2
Will Hunter
Oxford Brookes University Centre for Sport
10-Oct 13:30
Staines 2
Aidan Dennison, Luke Hart, Jack Hayes, Tom Ive
4 : 0 Sonning 2 Staines HC
10-Oct 13:15
Wallingford 1
Luke Eames (2)
2 : 1
West Hampstead 2
Kutappa Pandanda
Wallingford Sports Park
10-Oct 14:30
Wycombe 1
Toby Baker, Jack Prior (2), Stephen Sloan, Jack Wetherell
5 : 0 Banbury 2 Bisham Abbey National Sports Centre
03-Oct 15:00
Marlow 2
Adam Boyden (2), Dan Field, Joseph Hazelhurst
4 : 4
Harrow 1
Govind Grewal, Will Grogan (2), Nick Lendon
Marlow Sports Club
03-Oct
Milton Keynes 2
David Breuilly, Callum Clarke, Arthur Lendon, Declan Lygo-Baker, Mark Sibson, Vaughan Watson, Jack Zoers-Benstead
7 : 3
Banbury 2
Dave Clark, Ryden Dann, Adrian Simons
03-Oct 14:30
Oxford 2
James Cutter, Ben Peachell, George Sirwardene (2)
4 : 2
Wycombe 1
Jack Prior, Stephen Sloan
Oxford Brookes University Centre for Sport
03-Oct 13:30
Oxford Hawks 3
Martin Pickup, Ian Roberts
2 : 3
Staines 2
Aidan Dennison, Jack Hayes, Tom Ive
Banbury Road North Sports Ground
03-Oct Sonning 2 0 : 2
Wallingford 1
Jonathan Chitty, Timme Knaapen
03-Oct 13:40
West Hampstead 2
Lucas Dambitis, Louis Tambe
2 : 3
Aylesbury 1
Will Ebsworth, Austin Greenlee, Jeremy Kiely
Whitefield School
26-Sep 13:30
Aylesbury 1
Ed Atkins, Will Ebsworth, Ben Lindars
3 : 2
Sonning 2
Stephen Crowther, Jordan Manning
RAF Halton
26-Sep 12:30
Banbury 2
Dave Clark (3), Will Smith
4 : 3
West Hampstead 2
Lucas Dambitis, Canishk Naik, Matt Williams-Ellis
North Oxfordshire Academy
26-Sep 15:30
Harrow 1
Will Grogan, Nick Lendon (2)
3 : 3
Oxford 2
Matt Barker, Simon Culmer (2)
John Lyon School Playing Fields
26-Sep
Staines 2
Aidan Dennison, Adam Hart
2 : 3
Marlow 2
Jacob Gunn (2), Leo Pennant
26-Sep 13:15
Wallingford 1
Luke Eames, Timme Knaapen, Daniel Pilbeam
3 : 1 Oxford Hawks 3 Wallingford Sports Park
26-Sep 14:30
Wycombe 1
Adam Childs, Jack Prior, Stephen Sloan
3 : 1
Milton Keynes 2
Vaughan Watson
Bisham Abbey National Sports Centre