Middx, Berks, Bucks & Oxon - Division 4 - 2020-2021

Date Time Home Score Away Venue Replay
24-Apr Amersham & Chalfont 3 2 : 4
BA 1
Harminder Chadda (2), Harmanpreet Gir, Sandeep Matharu
< 28-Nov
17-Apr
BA 1
Harminder Chadda (2), Harmanpreet Gir
3 : 2
Marlow 4
Stuart Coulton, Freddie Cow
< 06-Feb
20-Mar Amersham & Chalfont 3 P : P Leighton Buzzard 2
20-Mar 13:00 Bicester 2 P : P BA 1 The Cooper School
20-Mar 10:15 Eastcote 4 P : P West Hampstead 5 Eastcote HC
20-Mar OMT 3 P : P Henley 3
20-Mar 10:00 Oxford OBU 5 P : P Reading [6] Knights Oxford Brookes University Centre for Sport
20-Mar 15:30 Witney 2 P : P Marlow 4 Wood Green School
13-Mar 14:00 BA 1 P : P Amersham & Chalfont 3 Langley Grammar School
13-Mar 10:15 Eastcote 4 P : P OMT 3 Eastcote HC
13-Mar 15:00 Henley 3 P : P Witney 2 Jubilee Park Henley ATP
13-Mar 12:30 Leighton Buzzard 2 P : P Oxford OBU 5 Vandyke Upper School
13-Mar 14:15 Marlow 4 P : P Bicester 2 Great Marlow School
13-Mar 12:00 West Hampstead 5 P : P Reading [6] Knights Whitefield School
06-Mar Amersham & Chalfont 3 P : P Marlow 4
06-Mar 13:00 Bicester 2 P : P Henley 3 The Cooper School
06-Mar OMT 3 P : P West Hampstead 5
06-Mar 10:00 Oxford OBU 5 P : P BA 1 Oxford Brookes University Centre for Sport
06-Mar 14:30 Reading [6] Knights P : P Leighton Buzzard 2 Reading Cricket and Hockey Club
06-Mar 15:30 Witney 2 P : P Eastcote 4 Wood Green School
27-Feb 14:00 BA 1 P : P Reading [6] Knights Langley Grammar School
27-Feb 15:00 Eastcote 4 P : P Bicester 2 Eastcote HC
27-Feb 15:00 Henley 3 P : P Amersham & Chalfont 3 Jubilee Park Henley ATP
27-Feb 16:30 Marlow 4 P : P Oxford OBU 5 Marlow Sports Club
27-Feb OMT 3 P : P Witney 2
27-Feb 15:15 West Hampstead 5 P : P Leighton Buzzard 2 Whitefield School
20-Feb Amersham & Chalfont 3 P : P Eastcote 4
20-Feb 13:00 Bicester 2 P : P OMT 3 The Cooper School
20-Feb 12:30 Leighton Buzzard 2 P : P BA 1 Vandyke Upper School
20-Feb 16:00 Oxford OBU 5 P : P Henley 3 Oxford Brookes University Centre for Sport
20-Feb 10:00 Reading [6] Knights P : P Marlow 4 Reading Cricket and Hockey Club
20-Feb 15:30 Witney 2 P : P West Hampstead 5 Wood Green School
13-Feb 15:00 Eastcote 4 P : P Oxford OBU 5 Eastcote HC
13-Feb 15:00 Henley 3 P : P Reading [6] Knights Jubilee Park Henley ATP
13-Feb 12:45 Marlow 4 P : P Leighton Buzzard 2 Great Marlow School
13-Feb OMT 3 P : P Amersham & Chalfont 3
13-Feb 12:00 West Hampstead 5 P : P BA 1 Whitefield School
13-Feb 15:30 Witney 2 P : P Bicester 2 Wood Green School
06-Feb Amersham & Chalfont 3 P : P Witney 2
06-Feb 15:30 BA 1 P : P Marlow 4 Langley Grammar School > 17-Apr
06-Feb 13:00 Bicester 2 P : P West Hampstead 5 The Cooper School
06-Feb 12:30 Leighton Buzzard 2 P : P Henley 3 Vandyke Upper School
06-Feb 16:00 Oxford OBU 5 P : P OMT 3 Oxford Brookes University Centre for Sport
06-Feb 16:00 Reading [6] Knights P : P Eastcote 4 Reading Cricket and Hockey Club
30-Jan 13:00 Bicester 2 P : P Amersham & Chalfont 3 The Cooper School
30-Jan 15:30 Eastcote 4 P : P Leighton Buzzard 2 Brunel University Sports Park
30-Jan 15:00 Henley 3 P : P BA 1 Jubilee Park Henley ATP
30-Jan OMT 3 P : P Reading [6] Knights
30-Jan 13:40 West Hampstead 5 P : P Marlow 4 Whitefield School
30-Jan 15:30 Witney 2 P : P Oxford OBU 5 Wood Green School
23-Jan Amersham & Chalfont 3 P : P West Hampstead 5
23-Jan 15:30 BA 1 P : P Eastcote 4 Langley Grammar School
23-Jan 12:30 Leighton Buzzard 2 P : P OMT 3 Vandyke Upper School
23-Jan 16:30 Marlow 4 P : P Henley 3 Marlow Sports Club
23-Jan 16:00 Oxford OBU 5 P : P Bicester 2 Oxford Brookes University Centre for Sport
23-Jan 11:30 Reading [6] Knights P : P Witney 2 Reading Cricket and Hockey Club
16-Jan Amersham & Chalfont 3 P : P Oxford OBU 5
16-Jan 13:00 Bicester 2 P : P Reading [6] Knights The Cooper School
16-Jan 16:30 Eastcote 4 P : P Marlow 4 Eastcote HC
16-Jan OMT 3 P : P BA 1
16-Jan 13:40 West Hampstead 5 P : P Henley 3 Whitefield School
16-Jan 14:00 Witney 2 P : P Leighton Buzzard 2 Wood Green School
09-Jan 14:00 BA 1 P : P Witney 2 Langley Grammar School
09-Jan 15:00 Henley 3 P : P Eastcote 4 Jubilee Park Henley ATP
09-Jan 12:30 Leighton Buzzard 2 P : P Bicester 2 Vandyke Upper School
09-Jan 12:45 Marlow 4 P : P OMT 3 Great Marlow School
09-Jan 16:00 Oxford OBU 5 P : P West Hampstead 5 Oxford Brookes University Centre for Sport
09-Jan 13:45 Reading [6] Knights P : P Amersham & Chalfont 3 Reading Cricket and Hockey Club
19-Dec BA 1 P : P Leighton Buzzard 2 < 07-Nov
19-Dec Henley 3 P : P Oxford OBU 5 < 07-Nov
12-Dec
Amersham & Chalfont 3
Michael Bristow, Tom Newton, Luke Robinson
3 : 1 Henley 3 < 14-Nov
12-Dec
Bicester 2
Ed Davis (2), Freddie Kelly-Greaves, Jonny Winspear (4)
7 : 2
Eastcote 4
Freddie Lavers, Stuart Wilson
< 14-Nov
12-Dec Leighton Buzzard 2 P : P West Hampstead 5 < 14-Nov
12-Dec Oxford OBU 5 P : P Marlow 4 < 14-Nov
05-Dec 15:00 BA 1 P : P Bicester 2 Langley Grammar School
05-Dec 15:00
Henley 3
Joe Holloran, Ian Roberts
2 : 2 OMT 3 Jubilee Park Henley ATP
05-Dec 12:30 Leighton Buzzard 2 P : P Amersham & Chalfont 3 Vandyke Upper School
05-Dec 11:45
Marlow 4
Stuart Coulton, Josh Covus
2 : 2
Witney 2
Dan Robinson, Craig Summers
Marlow Sports Club
05-Dec 15:15 Reading [6] Knights P : P Oxford OBU 5 Reading Cricket and Hockey Club
05-Dec 10:15
West Hampstead 5
Jason Batzofin
1 : 2
Eastcote 4
Freddie Lavers (2)
Whitefield School
28-Nov 12:00 Amersham & Chalfont 3 P : P BA 1 Amersham & Wycombe College Campus > 24-Apr
28-Nov 13:00 Bicester 2 P : P Marlow 4 The Cooper School
28-Nov OMT 3 P : P Eastcote 4
28-Nov 16:00 Oxford OBU 5 P : P Leighton Buzzard 2 Oxford Brookes University Centre for Sport
28-Nov 13:45 Reading [6] Knights P : P West Hampstead 5 Reading Cricket and Hockey Club
28-Nov 14:00 Witney 2 P : P Henley 3 Wood Green School
21-Nov 14:00 BA 1 P : P Oxford OBU 5 Langley Grammar School
21-Nov 12:00 Eastcote 4 P : P Witney 2 Eastcote HC
21-Nov 15:00 Henley 3 P : P Bicester 2 Jubilee Park Henley ATP
21-Nov 12:30 Leighton Buzzard 2 P : P Reading [6] Knights Vandyke Upper School
21-Nov 11:15 Marlow 4 P : P Amersham & Chalfont 3 Great Marlow School > 01-May
21-Nov 10:15 West Hampstead 5 P : P OMT 3 Whitefield School
14-Nov 15:00 Amersham & Chalfont 3 R : R Henley 3 Amersham & Wycombe College Campus > 12-Dec
14-Nov 13:00 Bicester 2 R : R Eastcote 4 The Cooper School > 12-Dec
14-Nov 12:30 Leighton Buzzard 2 R : R West Hampstead 5 Vandyke Upper School > 12-Dec
14-Nov 16:00 Oxford OBU 5 R : R Marlow 4 Oxford Brookes University Centre for Sport > 12-Dec
14-Nov 14:30 Reading [6] Knights R : R BA 1 Reading Cricket and Hockey Club > 12-Dec
14-Nov 12:30 Witney 2 R : R OMT 3 Wood Green School > 12-Dec
07-Nov 14:00 BA 1 R : R Leighton Buzzard 2 Langley Grammar School > 19-Dec
07-Nov 10:15 Eastcote 4 R : R Amersham & Chalfont 3 Eastcote HC > 19-Dec
07-Nov 15:00 Henley 3 R : R Oxford OBU 5 Jubilee Park Henley ATP > 19-Dec
07-Nov 11:15 Marlow 4 R : R Reading [6] Knights Great Marlow School > 19-Dec
07-Nov OMT 3 R : R Bicester 2 > 19-Dec
07-Nov 13:40 West Hampstead 5 R : R Witney 2 Whitefield School > 19-Dec
31-Oct 12:00
Amersham & Chalfont 3
Michael Bristow (3), Jack Gibbins, Simon Pearce, Luke Robinson, Kern Sorzano (4)
10 : 0 OMT 3 Amersham & Wycombe College Campus
31-Oct 15:00
BA 1
Harmanpreet Gir, Waleed Maan (3), Nick Matharu
5 : 0 West Hampstead 5 Langley Grammar School
31-Oct 13:00
Bicester 2
Freddie Kelly-Greaves, Jonny Winspear
2 : 7
Witney 2
Alastair Cornah (2), Liam Frost (2), Dan Robinson, Craig Summers (2)
The Cooper School
31-Oct 12:30 Leighton Buzzard 2 0 : 2
Marlow 4
Josh Covus, Charley Hunter
Vandyke Upper School
31-Oct 11:30
Oxford OBU 5
Henry Dean
1 : 5
Eastcote 4
Joe Baillie, Freddie Lavers, Lakshay Sethi (2), Oliver Walters
Oxford Brookes University Centre for Sport
31-Oct 10:00
Reading [6] Knights
Oscar Howell (3), Tom Pawley (2), Will Perkins, Ben Rainbow (2)
8 : 0 Henley 3 Reading Cricket and Hockey Club
24-Oct 15:00 Eastcote 4 0 : 4
Reading [6] Knights
Ollie Matthews (2), Alex Tugwell (2)
Eastcote HC
24-Oct 15:00
Henley 3
Tim Barrass, Fergus Heggie, Joe Holloran
3 : 2
Leighton Buzzard 2
Chris Bourne, Laurence Leech
Jubilee Park Henley ATP
24-Oct 11:45 Marlow 4 0 : 0 BA 1 Marlow Sports Club
24-Oct OMT 3 1 : 4
Oxford OBU 5
George Jan James, Alex Meijer, Oliver Morss-Davies, Lex Wills
24-Oct 12:00
West Hampstead 5
Jason Batzofin, Woody Clarke
2 : 2
Bicester 2
Ollie Hartley (2)
Whitefield School
24-Oct 15:30
Witney 2
Liam Frost
1 : 4
Amersham & Chalfont 3
Michael Bristow, Mark Calderan, Luke Robinson, Kern Sorzano
Wood Green School
17-Oct 15:00
Amersham & Chalfont 3
Michael Bristow (4), Jack Gibbins, Luke Robinson (3), Kern Sorzano
9 : 0 Bicester 2 Amersham & Wycombe College Campus
17-Oct 14:00
BA 1
Harminder Chadda, Devinder Sangha
2 : 1
Henley 3
John-Joe Cottam
Langley Grammar School
17-Oct 12:30
Leighton Buzzard 2
Chris Bourne, David Jackson
2 : 1
Eastcote 4
Freddie Lavers
Vandyke Upper School
17-Oct 11:45
Marlow 4
Josh Covus, Henry Ormond
2 : 2
West Hampstead 5
Nick Barnett, Mark Probee
Bisham Abbey National Sports Centre
17-Oct 10:00 Oxford OBU 5 0 : 3
Witney 2
Alastair Cornah, Craig Summers (2)
Oxford Brookes University Centre for Sport
17-Oct 11:30
Reading [6] Knights
Ollie Matthews (4)
4 : 1 OMT 3 Reading Cricket and Hockey Club
10-Oct 13:00
Bicester 2
Jonathan Roger
1 : 3
Oxford OBU 5
Will Bonnar, Alex Meijer, Ted Parr
The Cooper School
10-Oct 10:15
Eastcote 4
Sukh Berk, Akshay Sethi, Lakshay Sethi, Nick Smith
4 : 4
BA 1
Harminder Chadda, Harmanpreet Gir, Nick Matharu, Devinder Sangha
Eastcote HC
10-Oct 15:00
Henley 3
Laurence Marshall
1 : 2
Marlow 4
Stuart Coulton (2)
Jubilee Park Henley ATP
10-Oct
OMT 3
Matt Putt
1 : 0 Leighton Buzzard 2
10-Oct 15:15
West Hampstead 5
Jason Batzofin, Rizwaan Maan
2 : 8
Amersham & Chalfont 3
Michael Bristow (5), Luke Robinson (3)
Whitefield School
10-Oct 12:30
Witney 2
Liam Frost, Dan Robinson, Craig Summers
3 : 2
Reading [6] Knights
Alex Tugwell (2)
Wood Green School
03-Oct 14:00
BA 1
Harminder Chadda (3), Charles Louis (3), Sandeep Matharu, Gulu Modgill, Devinder Sangha
9 : 1
OMT 3
Paaras Shah
Langley Grammar School
03-Oct 15:00
Henley 3
Jules Aplin, Joe Holloran (2)
3 : 0 West Hampstead 5 Jubilee Park Henley ATP
03-Oct 12:30
Leighton Buzzard 2
Stephen Fuller
1 : 3
Witney 2
Alastair Cornah, Sam Hook, Craig Summers
Vandyke Upper School
03-Oct 16:30
Marlow 4
Mark Bromley (2), Joe Gleeson, Olly Hickey, Gareth Murfitt, Michael Thompson
6 : 1
Eastcote 4
Freddie Lavers
Marlow Sports Club
03-Oct 10:00
Oxford OBU 5
Leo Leman
1 : 2
Amersham & Chalfont 3
Michael Bristow, Kern Sorzano
Oxford Brookes University Centre for Sport
03-Oct 10:45
Reading [6] Knights
Hamish Broadbent, Eddy Gray (2), Alex Tugwell (4)
7 : 2
Bicester 2
Oliver Albert, Mitch Dales
Reading Cricket and Hockey Club
26-Sep 12:00
Amersham & Chalfont 3
Michael Bristow (2), Luke Robinson
3 : 3
Reading [6] Knights
Ollie Matthews (3)
Amersham & Wycombe College Campus
26-Sep 13:00 Bicester 2 0 : 0 Leighton Buzzard 2 The Cooper School
26-Sep 15:00
Eastcote 4
Lakshay Sethi, Nick Smith
2 : 2
Henley 3
Guy Harmer, Joe Holloran
Eastcote HC
26-Sep
OMT 3
Robbie Capp
1 : 5
Marlow 4
Stuart Coulton, Freddie Cow, Gareth Murfitt, Michael Thompson (2)
26-Sep 10:15
West Hampstead 5
Rizwaan Maan
1 : 2
Oxford OBU 5
Dom Barber, Ted Parr
Whitefield School
26-Sep 15:30 Witney 2 0 : 3
BA 1
Charles Louis (2), Aman Matharoo
Wood Green School